لباس مدلینگ ها
اگر دوست داشته باشید مانند مدلینگ ها لباس بپوشید لازم نیست حتما مدل باشید فقط باید ترفندها و نکات خاصی را رعایت کنید که در ادامه به شما میگوییم.

لباس پوشیدن مانند مدلینگ ها

برای این که مانند مدلینگ ها لباس بپوشیم و خوش استایل باشیم باید نکاتی را در لباس پوشیدن و انتخاب اکسسوری ها رعایت کنید, نکاتی که تمام مدلینگ ها از آن ها پیروی میکنند. میتوانید از سبک لباس پوشیدن مدلینگ مورد علاقه تان ایده بگیرید و مانند او لباس بپوشید مثلا جی جی حدید که یک مدلینگ خوش پوش و زیبا است.

لباس مدلینگ ها

سبک لباس پوشیدن مدلینگ ها

کت تک و شلوار جین بپوشید

کت تک جزو آن دسته از لباس هایی است که مدلینگ ها در مناسبت ها و مراسم های مختلف از آن استفاده میکنند. چه بهتر است که کت اسپرت را با شلوار جین ست کنید و یک استایل شیک داشته باشد.

ساده بپوشید

برای شیکپوش بودن باید ساده پوش باشید, لباس هایی با طرح های شلوغ و اکسسوی های زیاد استفاده نکنید. سبکی که اکثر مدلینگ ها در لباس پوشیدن دارند تیپ ساده و کلاسیک است با به کار بردن فقط یک رنگ.

لباس مدلینگ ها

اصول لباس پوشیدن مدلینگ ها

عینک آفتابی بزنید

عینک آفتابی اکسسوری ضروری تمام مدلینگ ها است و باعث زیباتر شدن چهره میشود فقط باید عینکی را انتخاب کنید که با فرم صورت تان هماهنگ باشد لازم نیست حتما گران قیمت و برند باشد.

کفش پاشنه بلند

همه مدلینگ ها معمولا کفش پاشنه بلند میپوشند زیرا این نوع کفش آن ها را قد بلند و لاغر نشان میدهد, کفش های پاشنه بلند با انواع لباس ها ست میشوند و برای لباس های مجلسی مناسب تر اند.

به سبک مدلینگ های مشهور لباس بپوشید

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدلینگ
وبگردی