لباس ملانیا ترامپ
سفر ملانیا ترامپ به همراه همسرش به کشور فرانسه با حاشیه های بسیاری همراه بود. حاشیه هایی که دونالد ترامپ و مکرون ایجاد کردند تنها جنجال این سفر نبود بلکه لباس های ملانیا ترامپ نیز دردسرساز شد.

 لباس گران قیمت ملانیا ترامپ در فرانسه

همان گونه که مستحضر هستید، آخرین سفر رئیس جمهور ایالات متحده "دونالد ترامپ" به همراه همسرش "ملانیا ترامپ" در ده نوامبر سال جاری به پاریس برای رایزنی و گفت و گو با آقای " امانوئل مکرون " رئیس جمهوری فرانسه است که همانند حواشی زیاد ترامپ و ملانیا، توانست با حواشی بسیار زیادی روبرو شود که در رسانه های و شبکه های مجازی به شدت منتشر شد.
ملانیا ترامپ (بانوی اول ایالات متحده آمریکا) زاده 26 آوریل سال 1970 است که در نهایت در سال 2005 با دونالد ترامپ ازدواج کرد. اما گویا این زوج ثروتمند و مشهور جهانی دارای حاشیه ها و مخالفت های بسیار زیادی هستند. برای مثال در برخی از مسافرت های آقای رئیس جمهور، همسرش با وی حضور نمی یابد و این به گونه ای است که حتی مدتی شایعه شد که ترامپ با بدل همسرش مسافرت می کند!اما آخرین حاشیه بانوی اول ایالات متحده آمریکا، لباس های بسیار گران قیمت وی در فرانسه است که با بازتاب فراوان روبرو گشت و به گونه ای توانست یکی از خبرهای ویروسی این روزهای صفحات مجازی شود!
 
ملانیا ترامپ

عکس دو نفره ملانیا ترامپ و بریژیت مکرون

از قرار معلوم، کت دامن وی متعلق به یک برند فوق لوکس ایتالیایی به نام " بوتگا ونیتا " است که دارای قیمت 4000 پوندی و کفش های پاشنه بلند برند فرانسوی " لبوتین " به قیمت 550 پوند می باشد که توانست به شدت در صفحات مجازی منتشر شود و به تبع با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو گشت.
 
بریژیت مکرون

لباس گران قیمت ملانیا ترامپ در مقابل لباس بریژیت مکرون

اما تصاویر بانوی اول ایالات متحده آمریکا، در کنار همسر آقای امانوئل مکرون به نام خانم " بریژیت مکرون " حضور داشت که مانتو خانم رئیس جمهور فرانسه متعلق به برند " لویی ویتون " با قیمت 1590 پوند است که در مقابل لباس ملانیا ترامپ بسیار ارزان قیمت است و به همین دلیل با واکنش های متعددی روبرو شد.

ملانیا ترامپ با لباس گرانقیمت خود بازهم خبرساز شد

3.323
این مطلب مفید بود ؟158
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ف.ن
وبگردی