لباس نوزادی دوقلو
این مدل ست های لباس نوزادی دوقلوهای دختر, پسر, دختر و پسر فوق العاده بامزه و جالب اند که برای نوزادان 1 تا 8 ماهه طراحی شده اند.

مدل لباس نوزادی دوقلوها

والدینی که نوزادان دوقلو دارند چه از یک جنس و چه از هر دو جنس میتوانند لباس های ست و بامزه ای تن آنها کنند, مدل لباس های نوزادان دوقلو تنوع و طرح های بسیار زیادی دارند که یکی از یکی قشنگ تر هستند. دوقلوهای دختر و پسر هم میتوانند لباس ست بپوشند اتفاقا ست پوشیدن آن ها از همه جالب تر است, نمونه هایی از مدل لباس های نوزادن دوقلو دختر, پسر, دختر و پسر را در این مطلب مشاهده کنید.

لباس نوزادی دوقلو

لباس نوزادی دوقلوهای دختر و پسر

لباس نوزادی دوقلو

مدل لباس نوزادی دوقلوهای دختر 

مدل ست لباس نوزادان دوقلوها در انواع لباس سرهمی, بلوز شلوار, لباس مجلسی و لباس خانگی وجود دارند که با اکسسوری هایی مانند تل سر, هدبند, جوراب و کلاه تکمیل میشوند. هرچه سن نوزادان دوقلو کمتر باشد شیرینی آن ها برای لباس ست پوشیدن بیشتر است پس چه برای خانه و چه مهمانی با لباس های ست نوزادان دوقلو را خوشتیپ و بامزه کنید.

برای اینکه لباس نوزادان دوقلو حالت تکراری به خود نگیرد میتوانید لباس های همرنگ برای آن ها انتخاب نکنید, از رنگ های متنوع برای لباس آن ها استفاده کنید و سعی کنید لباس دوقلوها با هم تفاوت کوچکی داشته باشند .

مدل لباس دوقلوها

لباس سرهمی نوزادان دوقلو دختر و پسر

لباس نوزادان دوقلو

ست لباس مهمانی نوزادن دوقلو دختر

لباس نوزادن دوقلو

مدل لباس مجلسی نوزادان دوقلو دختر

لباس نوزادان دوقلو

مدل لباس نوزادان دوقلو پسر

لباس نوزادان دوقلو

زیباترین مدل لباس دوقلوهای دختر و پسر

لباس دوقلوها

ست لباس دوقلوهای پسر

لباس نوزادی

لباس نوزادی دوقلوهای 1 ماهه

مدل ست لباس نوزادی 2018 برای دوقلوها + تصاویر

4.547
این مطلب مفید بود ؟425
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی