لباس نوزادی پسرانه
لباس نوزادی پسرانه و ست های نوزادی با کلاه و پاپوش جدید مخصوص نوزادان 1 - 4 ماهه در سال 97 را در این بخش از نمناک مشاهده میکنید.

مدل لباس نوزادی پسرانه ست های شیک

لباس های نوزادی پسرانه هر سال در مدل ها و رنگ های متنوعی وارد بازار میشوند که فوق العاده زیبا و دوست داشتنی هستند, ست های نوزادی پسرانه با کلاه و پاپوش در انواع سرهمی, ست های چند تکه, بلوز شلوار و ... وجود دارد که در این بخش از نمناک نمونه هایی از آن ها را برای نوزادان 1 تا 4 ماهه جمع آوری کرده ایم.

امروزه در لباس های نوزادی پسرانه بیشتر از رنگ های سفید, آبی, طوسی و قهوه ای استفاده میشود البته لباس هایی با رنگ های شاد تر مانند سبز, بنفش و قرمز هم برای نوزادان پسر پیدا میشود که این بستگی به سلیقه والدین دارد.

لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزادی پسرانه تابستانی

لباس های نوزادی چه بافت باشند و چه تابستانی باید جنس های بسیار نرمی داشته باشند تا پوست نازک و حساس نوزاد اذیت نشود, از لباس های برند معروف برای نوزادتان خرید کنید که هم مدل های فوق العاده شیکی دارند و هم باکیفیت اند.

لباس سرهمی نوزاد

مدل لباس سرهمی نوزاد پسر

این مدل لباس های نوزادی با ست کلاه و پاپوش هستند و مناسب فصل های مختلف اند, سرهمی ها دوست داشتنی ترین لباس نوزادی هستند که در انواع تابستانی و زمستانی وجود دارند نوزادان پسر با پوشیدن لباس سرهمی بسیار بامزه میشوند.

این روزها والدین از ست های چند تکه تابستانی و زمستانی برای نوزادان بسیار استقبال میکنند زیرا دیگر به فکر چگونگی ست کردن لباس نوزاد نیستند.

ست لباس نوزاد

ست لباس نوزادی زمستانه

لباس سرهمی پسرانه

لباس سرهمی پسرانه نوزادی جدید

لباس سرهمی پسرانه

ست لباس سرهمی نوزاد پاییزی

لباس نوزادی 2018

مدل لباس نوزادی 2018 پسرانه

ست لباس نوزاد

ست لباس زمستانی نوزاد پسر

مدل لباس نوزادی

جدیدترین مدل لباس نوزادی پسرانه

ست لباس نوزادی پسرانه برای فصول مختلف + تصاویر

4.4109
این مطلب مفید بود ؟9514
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی