نمناک سرگرمیگوناگون لحظه تصادف اتومبیل مینی کوپر با دو اتومبیل پارک شده! + فیلم
اتومبیل مینی کوپر سفید رنگی که ساعاتی قبل از تصادف به سرقت رفته بود، تصادف و خسارت شدیدی را شاهد شد.

لحظه تصادف اتومبیل مینی کوپر با دو اتومبیل پارک شده!

یکی از عواملی که سالانه منجر به کشته شدن تعداد زیادی از انسان ها در سرتاسر جهان می شود، اتومبیل ها هستند که دلیل بسیار ساده و شاید پیش پا افتاده ای داشته باشد و آن هم این است که برخی از رانندگان بر این باورند که قوانین رانندگی تنها نوشته ای بیش نیستند و عمل کردن و یا عمل نکردن به آنها تاثیری ندارد. 

اما در مقابل گاها این قوانین کوتاه و بی تاثیر می توانند جان آنها را در مقابل آسیب های احتمالی نجات دهند. از این رو در رانندگی باید تمام قوانین را رعایت کنید تا بتوانید جان سالم بدر ببرید و جان خودتان و انسان های دیگر را این گونه به خطر نخواهید انداخت.

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از تصادف یک اتومبیل مینی کوپر با دو اتومبیل پارک شده در صفحات مجازی منتشر شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اتومبیل مینی کوپر که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، از قرار معلوم توسط یک سارق حرفه ای به سرقت رفته بود و سارق در حین فرار و رفتن به مسیر خانه اش، زمانیکه در حال عبور از خیابان مسکونی بود به دلیل نامشخصی ناگهان با دو اتومبیل پارک شده در خیابان به شدت تصادف می کند.

این اتفاق در بامداد روز سه شنبه گذشته رخ داده است و خوشبختانه هیچ شخصی آسیب ندیده است. مالک اتومبیل پارک شده در خیابان به دلیل خسارت وارد شده به اتومبیلش شکایت نموده است و علت شکایت را علاقه اش به اتومبیل می باشد.

طبق گزارشات انجام شده توسط پلیس سارق بعد از تصادف پا به فرار می گذارد و هنوز گزارش دستگیر شدن وی منتشر نگردیده است.

ویدیو لحظه تصادف اتومبیل مینی کوپر با دو اتومبیل پارک شده! ؛

لحظه تصادف اتومبیل مینی کوپر با دو اتومبیل پارک شده! + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف