لوستر سقفی
مجموعه ای از جدیدترین و زیباترین لوسترهای سقفی از جنس کریستال و چوب مناسب آشپزخانه و اتاق غذاخوری به سبک مدرن و مجلل را در دنیای مد نمناک ببینید.

مدلهای شیک از لوستر سقفی مناسب برای بالای میز غذاخوری در سبک های مدرن و مجلل

لوستر سقفی مدرن و مجلل برای میز غذاخوری را بایستی با رعایت اصول و به کارگیری سلیقه انتخاب و خریداری کنیم. استفاده از لوستر در اتاق غذاخوری یک راه کاملا مناسب برای روشن کردن تمامی قسمت های اتاق است. درحقیقت لوسترهای جلوه ای دراماتیک و کلاسیک در فضای اتاق پخش می کنند و همانند الماسی در دکوراسیون خانه می درخشد و توجهات را به سمت میزناهارخوری جذب می کند.

اصول و راهنمای خرید لوستر سقفی کریستالی و چوبی 

لوستر بالای میز ناهارخوری از اصلی ترین عناصر طراحی و تزئین دکوراسیون هر اتاق غذاخوری ای است. هنگامی که به طراحی و تزئین اتاق غذاخوری خانه می پردزایم معمولا فقط به میز و صندلی ناهارخوری و رنگ دیوارها توجه می کنیم. نورپردازی به معنای قرار دادن تعدادی لامپ صرف اینکه کار فقط انجام شده باشد نیست، باید منبع روشنایی و نورپردازی در اتاق غذاخوری کاملا شایسته و درخور دکوراسیون شما باشد بخصوص اگر محل مشخصی در طراحی داخلی برای اتاق غذاخوری در نظر گرفته نشده باشد و به صورت مشترک با سایر اتاق ها مانند نشیمن و پذیرایی در یک فضای سرتاسری قرار گرفته باشند.

اگر سقفتان کوتاه است نباید از لوستر های آویز استفاده کنید زیرا سقف شما را کوتاه تر از اندازه واقعی نشان می دهد و بهتر است از لوستر های سقفی استفاده کنید، ولی اگر سقف شما بلند است بهتر آن است که از لوستر هایی استفاده کنید که ارتفاع بیشتری دارند تا لوستر شما جلب توجه نموده و در فضای شما گم نشود 

اگر برای بالای میز نهارخوری در پی لوستری مناسب هستید می توانید از لوستر هایی با ارتفاع زیاد همانند لوستر های ریسه ای و یا لوستر های آویز سه شعله استفاده نمایید حتی اگر ارتفاع سقف شما کوتاه است در انتخاب لوستر مناسب همیشه باید به هماهنگ بودن آن با دکوراسیون موجود در اتاق غذاخوریتان توجه زیادی داشته باشید حتی اگر از آن مدل بخصوص خوشتان نمی آید. در اکثر موارد انتخاب یک لوستر گران قیمت با طراحی باشکوه برای دکوراسیون اتاق غذاخوری مناسب نیست زیرا براحتی می توانند بر محیط غلبه کنند و آنرا زننده نشان دهند. نکته ارتفاع مناسب در نصب لوستر است. توجه داشته باشید که لوستر باید در ارتفاعی نصب شود که نور آن دقیقا و مستقیما بروی میز ناهارخوری بیافتد تا تاثیر اصلی خود را بروی دکوراسیون و روشن کردن همه جانبه میز بگذارد.

مدلهای شیک لوستر سقفی مناسب بالای میز ناهار خوری

لوستر سقفی

لوستر سقفی کریستالی بالای میز غذاخوری

لوستر سقفی

لوستر سقفی مدل جدید و شیک

لوستر سقفی

لوستر سقفی مدرن و لوکس 2016

 

لوستر سقفی

لوستر سقفی چوبی و گرد کلاسیک برای اتاق غذاخوری

لوستر سقفی

لوستر سقفی حبابی طلایی

لوستر سقفی

لوستر سقفی مدرن آشپزخانه

لوستر سقفی

لوستر سقفی کریستالی مجلل میز ناهارخوری

لوستر سقفی

لوستر سقفی کلاسیک جدید

لوستر سقفی

لوستر سقفی حبابی اسپرت

لوستر سقفی

لوستر سقفی و میز غذاخوری شیک جدید

لوستر سقفی

لوستر سقفی ساده پلاستیکی

 لوستر سقفی

لوستر سقفی طلایی لامپ ریز

لوستر سقفی

لوستر سقفی کریستالی شیک

لوستر سقفی

لوستر سقفی شاخه ای جدید

لوستر سقفی

لوستر سقفی

لوستر سقفی مدل جدید به سبک مدرن و مجلل

لوستر سقفی

لوستر سقفی کریستالی بلند

لوستر سقفی

لوستر سقفی جدید 2016 برای اتاق غذاخوری

لوستر سقفی

لوستر سقفی آویز دار بلند کریستالی

لوستر سقفی

زیباترین و جدیدترین مدل های لوستر سقفی 

لوستر سقفی , مدل راهنمای خرید لوسترسقفی بالای میز ناهار خوری

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی