اگر می توانستید تمام موهای زائد بدن را به یکباره برای همیشه از بین ببرید، فوق العاده می شد، این طور نیست؟

رپورتاژ آگهی :لیزر موهای زائد روشی بسیار موثر و مقرون به صرفه برای کاهش موهای زائد تمام نقاط بدن است. طیف وسیعی از درمان های رفع موهای زائد با لیزر ارائه می شود که با بهره گیری از گستره وسیع این خدمات می توانید از پوستی صاف تر و بدون مو برخوردار شوید و 90 % از موهای زائد خود را برای همیشه از بین ببرید.از بین بردن موهای زائد با لیزر برای انواع پوست ایمن است و به تمام افرادی توصیه می شود که در جستجوی نتایجی بلندمدت و خواستار پوستی صاف و نرم هستند.

اگر از رویش موهای زائد روی صورت و بدن ناراحت هستید و می خواهید برای همیشه از شر این موهای ناخواسته رهایی یابید، باید بدانید که لیزر یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است. متخصصین در گروه پزشکان سلامت زیبایی نوع مو و رنگ پوست را ارزیابی می کنند و سپس مناسب ترین لیزر را برای رفع موهای زائد توصیه می کنند. لیزر تمام موهای زائد را با موفقیت از بین می برد و با به ارمغان آوردن پوستی بی عیب و نقص اعتماد به نفس تان را نیز ارتقاء می دهد. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیزر موهای زائد و مطرح کردن سوالات خود یا رزرو نوبت میتوانید با شماره 02122637408 - 02188945723 - 02166124807 تماس حاصل فرمایید.

 لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای صورت
لیزر موهای زائد درمانی سریع و سرپایی است که در آن از انرژی لیزر قوی برای پیشگیری از رشد مو استفاده می شود. لیزر نوری را گسیل می کند که بدون ایجاد هیچ آسیبی از پوست عبور می کند و به فولیکول مو می رسد. در نتیجه فولیکول های موهای هدف قرار گرفته گرم می شود و آسیب می بیند و به این ترتیب از رویش موها جلوگیری می شود.

طرز عملکرد دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد

 
لیزر تیرگی رنگدانه ملانین موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد. ازآنجایی که ملانین فقط در فاز رشد مو تولید می شود، لیزر باید فولیکول مو را در این چرخه هدف قرار دهد. در هر زمان مفروض 10 تا 20 درصد موهای یک ناحیه معین در فاز رشد قرار دارد. بنابراین لیزردرمانی باید چند جلسه تکرار شود. تمام فولیکول های مو پس از چند جلسه درمان از بین می رود.

ناحیه های قابل درمان با لیزر

قیمت لیزر موهای زائد
با استفاده از لیزر می توانید موهای زائد ناحیه های زیر را از بین ببرید:
صورت:شامل گوش، بینی، لب بالا، چانه، گونه، خط ریش و گردن. توصیه می کنیم برای حالت دهی به ابروها از لیزر استفاده نکنید، البته برای از بین بردن موهای بین ابروها یا رفع حالت پیوستی ابروها منعی برای استفاده از لیزر وجود ندارد.
بازو:شامل زیربغل ، ساعد، بالای بازوها و شانه ها
پاها:شامل کل پا، ران و پایین پا
پاها از مچ به پایین:شامل روی پا و انگشتان
بالاتنه:شامل کل پشت بدن، بالای بدن، قفسه سینه و شکم
ناحیه تناسلی:شامل خط بیکینی، ناحیه تناسلی 
باسن

چه افرادی می توانند از لیزردرمانی استفاده کنند؟

لیزر بهترین نتیجه را برای موهای رنگی تیره به دست می دهد. افراد با موهای روشن از نتیجه متوسطی برخوردار می گردند و باید درمان را دفعات بیشتری تکرار کنند. موهای تیره بهترین واکنش را نشان می دهد، حال آن که موهای سفید، بور، خاکستری و قرمز هیچ واکنشی نشان نمی دهد.

آیا لیزر برای پوست های تیره تر ایمن است؟

عوارض لیزر موهای زائد
بله. ما همه روزه پوست های تیره را با لیزر Yag درمان می کنیم، این نوع لیزر برای پوست های تیره تر ملایم تر است. تکنولوژی لیزر طی سال های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است و امروزه برخلاف گذشته درمان پوست های تیره تر دشوار یا غیرممکن نیست. لیزر Yag درمان موثر و ایمن پوست های تیره تر را تضمین می کند.

آیا موها باید قبل از لیزر درمانی به طور کامل درآمده باشد؟

خیر. در واقع بهتر است که ناحیه را قبل از درمان بتراشید. فقط اگر متخصص بخواهد جنس موها را بررسی کند، از بیمار می خواهد که اجازه دهد موها بلند شود. البته جنس مو را می توان به راحتی با توجه به موهای دیگر نقاط بدن تعیین کرد.

هر جلسه لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟

هزینه لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد لب بالا و چانه فقط 15 دقیقه زمان می برد. لیزر زیربغل یا خطوط بیکینی معولاً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. لیزر پاها و پشت بدن زمان برتر است. درمان های بعدی به دلیل کاهش حجم موها معمولاً کوتاه تر از جلسه اولیه است. مدت زمان هر جلسه به پرپشتی مو، ناحیه مورد نظر و فاز رشد مو بستگی دارد.

مراقبت پس از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
بلافاصله پس از اتمام درمان می توانید فعالیت های روزمره خود را دنبال کنید. توصیه می کنیم در طول درمان برای تمام ناحیه های بدون پوشش و در معرض نور خورشید از کرم ضدآفتاب با SPF 30 استفاده کنید. لیزر پوست های تیره و برنزه منعی ندارد، اما لیزر پوست آفتاب سوخته توصیه نمی شود. ظرف دو هفته پس از عمل متوجه رشد مجدد موها می شوید. اکثر این موها تحت تاثیر درمان می ریزد و دیگر نمی روید. وکس یا بند انداختن در مدت زمان بین دو درمان ممنوع است. اصلاح با تیغ چون تاثیری بر نتایج نهایی نمی گذارد، ایرادی ندارد.

آیا لیزر موهای زائد ایمن است؟

لیزر موهای زائد
لیزر درمانی کاملاً ایمن است. دستگاه های لیزرهای ما کاملاً کارآمداند و با برخورداری از بهترین تکنولوژی ایمن ترین درمان را ارائه می دهند. تمامی کاربران دستگاه ها آموزش دیده و دارای مجوزاند و از تجربه لازم برای انجام درمانی بی خطر و متناسب با نیازها برخورداراند.

تعداد جلسات لازم لیزر درمانی و فواصل جلسات

اکثر بیماران باید حداقل 6 تا 8 جلسه درمان را در فواصل 8 تا 12 هفته ای انجام دهند. چون رشد مو طی چرخه انجام می شود، درمان معمولاً باید هر 8 تا 12 هفته یک بار تکرار شود. طول چرخه مو در تمام نقاط بدن یکسان نیست. وقفه بین دو درمان صورت معمولاً کمتر و حدود 8 هفته است، حال آن که لیزر موهای زائد پاها و پشت بدن در فواصل طولانی تر، نزدیک به 12 هفته، انجام می شود.
انتظار می رود تمام موهای درمان شده سه هفته پس از درمان بریزد. اگر مو پس از سه هفته نریزد و همچنان رشد کند، احتمالاً تحت تابش قرار نگرفته است یا به دلایل تنظیمات نامناسب دستگاه اثر لازم را دریافت نکرده است. تمام 6 تا 8 جلسه درمان باید به نحو موثر انجام شود تا نتیجه مطلوب به دست آید.
پوست پس از ریزش موها تا چندین هفته صاف و بدون مو خواهد بود. جلسه بعدی لیزردرمانی پس از رویش موهای جدید انجام می شود.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

نخستین نگرانی افرادی که درصدد لیزر موهای زائد برمی آیند، دردناک بودن درمان است. دستگاه های لیزر ما از سیستم سرمایشی خاصی استفاده می کند که دمای پوست را قبل و بعد از تابش لیزر و حین آن پایین نگه می دارد. بنابراین درمان معمولاً دردناک نیست و بیمار آن را به خوبی تحمل می کند. برخی بیماران ناراحتی ناشی از درمان را مانند خوردن کش به پوست می دانند و معتقداند درد از بین بردن موهای زائد با لیزر کمتر از وکس است. برای ناحیه های حساس تر از کرم بی حسی موضعی استفاده می شود.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
عوارض این درمان حداقل است و پس از لیزر درمانی نیازی به استراحت کردن نیست. بیمار می تواند فعالیت های روزمره را بلافاصله پس از اتمام درمان دنبال کند. پوست ناحیه درمان اندکی قرمز و شبیه به پوست آفتاب سوخته می شود، این عارضه نیز پس از گذشت چند ساعت تا چند روز برطرف می شود. در بعضی موارد، به خصوص اگر بیمار پوست تیره تری داشته باشد، تغییرات رنگدانه ای موقتی بروز می یابد که ظرف یک ماه رفع می شود.

آیا لازم است قبل از درمان از کرم بی حسی استفاده کنیم؟

به هیچ وجه! در اکثر موارد توصیه می شود که قبل از درمان از هیچ کرم بی حسی تجویزی یا غیرتجویزی استفاده نشود. لیزر به سیستم سرمایش دینامیکی (DCD) مجهز است که ضرورت بی حس کردن موضع را قبل از درمان از بین می برد. در طول درمان کرایوژن (عامل خنک کننده) قبل از اعمال هر پالس لیزر به طور خودکار روی پوست اسپری می شود تا هم ناحیه را بی حس و هم از آن محافظت کند. به این ترتیب درمان ایمن تر و راحت تر می شود.

زمان مشاهده نتایج

طرح درمانی ثابتی برای لیزر موهای زائد وجود ندارد، اما معمولاً از بین بردن موهای زائد از شانه به پایین به 6 تا 8 جلسه و از گردن به بالا به 8 تا 10 جلسه لازم دارد.

ماندگاری نتایج

لیزر موهای زائد
 
ماندگاری نتایج به نوع پوست و مو بستگی دارد. پژوهش ها نشان داده است که 85 تا 90 درصد موهای بسیاری از بیماران از بین می رود و موهای باقیمانده نیز روشن تر و نرم تر خواهد بود. نتایج برای تمام بیماران یکسان نیست.

وضعیت رشد مو بین جلسات لیزر درمان

هدف ما این است که پس از لیزر درمانی دیگر هرگز مجبور به استفاده از تیغ نشوید و خوشبختانه موفق شده ایم به هدف خود دست یابیم. جلسات درمان معمولاً حول چرخه های رشد مو زمان بندی می شود، بنابراین اگر طبق زمان بندی تعیین شده برای انجام درمان به کلینیک مراجعه کنید، هیچ گاه دوباره دست به تیغ نخواهید برد. چون زمان درمان متغیر است، ممکن است بعضی موها بین دو جلسه رشد کند. متخصصین ما در این شرایط زمان بندی جلسات را به نحوی تغییر می دهند که بهترین نتیجه به دست آید. لازم به ذکر است که اگر بین جلسات نیاز به رفع موهای زائد پیدا کردید، تراشیدن موها بهترین راه خواهد بود. به هیچ وجه از وکس یا موچین استفاده نکنید.

آیا بین جلسات لیزر درمانی می توان موها را وکس کرد یا بند انداخت؟

لیزر موهای زائد
خیر، به هیچ وجه. با این کار موها را از فولیکول جدا می کنید و فولیکولی باقی نمی ماند که در جلسه بعدی لیزر درمانی هدف قرار گیرد. این کار چرخه رشد مو را مختل می کند و از تاثیرگذاری لیزر درمانی می کاهد. بااین حال تراشیدن یا کوتاه کردن موها در حدفاصل جلسات ایرادی ندارد، چون با این کار چرخه رشد مو مختل نمی شود.

آیا لیزر موهای زائد بهتر از الکترولیز است؟

رفع موهای زائد با لیزر تکنولوژی جدیدتری است. ما معتقدیم که لیزر در مقایسه با الکترولیز روشی راحت تر، ساده تر و اقتصادی تر برای کاهش دائمی موهای زائد است. الکترولیز درمانی تهاجمی و دردناک است که در آن سوزن در تک تک فولیکول های مو وارد می شود. سپس جریان برق به فولیکول اعمال می شود تا رشد مو مختل شود.
برای از بین بردن موهای زائد با لیزر انرژی از راه پرتو نور همزمان به یکباره به تعداد زیادی از فولیکول ها رسانده می شود. به کمک این تکنولوژی می توان یک ناحیه را در کسری از زمان مورد نیاز برای الکترولیز درمان کرد. با این اوصاف لیزر برای از بین بردن موهای زائد ناحیه های بزرگتری از بدن، مانند پا و پشت بدن، مناسب تر از الکترولیز است.
الکترولیز باید طی سال های متمادی بارها تکرار شود، حال آن که به روش لیزر درمانی می توان پس از 6 تا 8 جلسه به نتایج مطلوب دست یافت. از این گذشته لیزر موهای زائد درد بسیار کمتری از الکترولیز دارد، چرا که در لیزردرمانی به جای سوزن از پرتو نور استفاده می شود.

لیزر موهای زائد و بارداری

هرچند بعضی کلینیک ها لیزر موهای زائد را در دوران بارداری نیز انجام می دهند، اما ما این کار را توصیه نمی کنیم، چرا که برای ما سلامت مادر و نوزاد در اولویت قرار دارد. به علاوه مادر باید تغییرات هورمونی مربوط به دوران بارداری را نیز در نظر بگیرد، تغییراتی که گاهی بر رشد مو و رنگدانه های پوست نیز اثر می گذارد. اگر باردار هستید، حتماً قبل از مراجعه برای لیزر موهای زائد با متخصص مشورت کنید. درهر حال خوشحال می شویم اگر پس از آن که به سلامت فرزند زیبایتان را در آغوش گرفتید، برای زیبایی بیشتر به ما مراجعه کنید.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
لیزر: کلینیکی را انتخاب کنید که به بهترین دستگاه لیزر برای نوع پوستی شما مجهز باشد. از نظر فنی می توان از هر دستگاه لیزری برای انواع پوست استفاده کرد و دستگاه را به گونه ای تنظیم کرد که هیچ گونه عوارض جانبی جدی ایجاد نشود، اما فقط لیزر مناسب با تنظیمات صحیح می تواند موهای زائد را برای همیشه از بین ببرد. بیمارانی که براساس جدول طبقه بندی پوست فیتزپاتریک نوع پوست شان بین دو نوع قرار می گیرد، باید پوست شان قبل از شروع درمان با لیزرهای مختلف تست شود تا مشخص شود که آیا پوست شان می تواند تنظیمات شدیدتر یک دستگاه لیزر قوی تر را تحمل کند یا خیر.
کلینیک: کلینیکی را انتخاب کنید که ارائه نتایج مطلوب را مقدم بر هر چیز بداند. قبل از آن که درمان را شروع کنید، برای مشاوره دست کم به سه تا پنج کلینیک مجهز به دستگاه های مناسب نوع پوست خود مراجعه کنید. سعی کنید یک متقاضی آگاه باشید و برای ارزیابی اطلاعات کارکنان کلینیک سوالات مختلفی را مطرح کنید.
کاربر دستگاه لیزر: کاربر دستگاه لیزر باید در زمینه رفع موهای زائد با لیزر از تجربه گسترده ای برخوردار باشد. بهترین کاربران افرادی هستند که بیشترین تجربه عملی را داشته اند و صرفاً دانش نظری ندارند. در صورت امکان بخواهید که یک کاربر ثابت و مجرب تمام جلسات را انجام دهد.

مزایای انتخاب کلینیک ما

متخصصین زیبایی مجرب ما طرح درمانی منحصر به فردی را متناسب با نوع پوست شما و نتایج دلخواه تان تهیه می کنند.
درمان در محیطی بهداشتی و کاملاً مجهز انجام می شود.
ما از دستگاه هایی مطمئن و تایید شده استفاده می کنیم.
کارکنان مجرب و آموزش دیده کلینیک با برخوردی دوستانه هر آنچه در توان دارند به کار می گیرند تا راحتی و آرامش شما را در طول دوره درمان تامین کنند. ما مطمئن می شویم که پس از درمان پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت.
لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد 

اگرچه ما تعرفه لیزر موهای زائد را برای هر ناحیه از بدن در اختیارتان می گذاریم، اما بهتر است ابتدا وضعیت هر بیمار ارزیابی شود. هزینه درمان به طرح درمانی، ناحیه مورد نظر و پرپشتی موها بستگی دارد. مراجعین می توانند هزینه هر درمان را همان جلسه پرداخت کنند، البته ما بسته های تخفیفی و بسته های مخصوصی را برای درمان چند ناحیه از بدن در نظر گرفته ایم. پیشنهادهای ویژه ما را می توانید در وب سایت کلینیک مشاهده کنید.
لیزر موهای زائد

با لیزر برای همیشه از شر موهای زائد رهایی یابید

4.539
این مطلب مفید بود ؟354
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی