لیلای سریال پدر

انتقادها به لیلای سریال پدر کار خودش را کرد! + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1397کد مطلب : 71256زمان مطالعه : 2 دقیقه
در چند روز گذشته ریحانه پارسا لیلای سریال پدر با انتشار عکس های مدلینگش به یکی از خبرسازترین های فضای مجازی تبدیل شد و حواشی زیادی برای خودش رقم زد.

واکنش متفاوت لیلای سریال پدر به موج انتقادها

ریحانه پارسا دختر جوانی که به تازگی وارد دنیای بازیگری شده است برای اولین بار با بازی در نقش لیلا در سریال پدر جلوی دوربین رفت. لیلای سریال پدر خیلی زود توانست نظر مخاطبان را جلب کند و نقش را برای آنها باورپذیر کرد. دختر پرهیجانی که در پی عشق به رنگ معشوق درآمد و تغییرات زیادی را در زندگی سپری کرد در روزهای گذشته حواشی زیادی برای خودش در فضای مجازی ایجاد کرد.

ریحانه پارسا دختر چادری سریال پدر به یکباره عکس هایی را منتشر کرد که با انتقادهای زیادی روبرو شد.

لیلای سریال پدر مجبور به حذف عکس هایش شد

ریحانه پارسا که با سریال پدر شناخته شد با انتشار عکس های مدلینگ خود زمینه ساز حواشی زیادی شد که با واکنش هایی متفاوت همراه بود.

ریحانه پارسا

عکس مدلینگ لیلای سریال پدر

انتشار این مدل عکس ها درحالی که تنها چند روز از پایان سریال پدر گذشته بود و ذهنیت مخاطبان تلویزیون به ریحانه پارسا همان شمایل لیلای سریال پدر بود موجی از انتقادها را به راه انداخت و خانم بازیگر را وادار به واکنش کرد.

لیلای سریال پدر

ظاهر متفاوت ریحانه پارسا لیلای سریال پدر

ریحانه پارسا در پاسخ به انتقادهای مردم به انتشار عکس هایش نوشت : 

من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه ی سریال پدر هست( این رو هیچ وقت یادش نمیره)از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت(ظاهری)به لیلای دیده شده نداره!

لیلای سریال پدر

ریحانه پارسا لیلای سریال پدر

عکس های مدلینگ لیلای سریال پدر حذف شد

اما این توضیح برای کاربران فضای مجازی قانع کننده نبود و موج اعتراض ها همچنان به سوی ریحانه پارسا روان بود تا اینکه شب گذشته بازیگر جوان سریال پدر مجبور به حذف تمام عکس های مدلینگش شد و عکس های قبلی را جایگزین آنها کرد.

لیلای سریال پدر

ریحانه پارسا با تیپ لیلای سریال پدر

انتشار این عکس های جنجالی سبب شد تا شایعات زیادی در خصوص لیلای سریال پدر شکل بگیرد و عده زیادی صبحت از حذف ریحانه پارسا از فصل دوم سریال پدر کردند.

ریحانه پارسا

سینا مهراد و ریحانه پارسا در سریال پدر

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری، کاوه خداشناس، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطانزاده، سید حسام میثاق با حضور بیژن امکانیان و ریحانه پارسا در نقش لیلا بازیگران سریال پدر را تشکیل میدادند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی بازیگر سریال پدر

عکس های مدلینگ ریحانه پارسا لیلای سریال پدر حذف شد!

3.485
این مطلب مفید بود ؟5827
منبع : گروه فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی