انتقاد پوگبا از لیونل مسی

هیچکس به لیونل مسی نمی گوید چرا در زمین راه میروی؟!

تاریخ انتشار : 15 خرداد 1397کد مطلب : 68773زمان مطالعه : 1 دقیقه
پل پوگبا بازیکن منچستر یونایتد پس از انتقادات از سبک بازی اش صحبت هایی در رابطه با لیونل مسی انجام داد.

پاسخ پل پوگبا به انتقادات درباره بازی اش

فصل نه چندان خوب پل پوگبا در منچستر یونایتد، انتقادات زیادی را برای این ستاره فرانسوی و بازکن منچستر یونایتد به همراه داشته و حالا در آستانه جام جهانی، بار دیگر شاهد صحبت های منفی درباره عملکرد پوگبا هستیم، اما این بازیکن گرانقیمت در واکنش به انتقادها از خودش، صحبت از مسی کرده است. پوگبا چنین استدلال می کند:

همیشه همینطور بازی کرده ام، زمانی که برده ام نیز سبک بازی ام همین بوده است. این سبک و شکل بازی من است. نمی توانید به لیونل مسی بگویید چرا در زمین راه می رود، نمی توانید وقتی سه گل زده، از او ایراد بگیرید که چرا در میانه میدان قدم می زند. به من هم نمی توانید بگویید چطور باید بازی کنم. اگر امروز اینجا هستم، به خاطر همینی هست که بوده ام و هستم. هیچکس به من نگفته چطور باید رفتار کنم، فوتبالِ من این شکلی است.

بازیکن منچستر یونایتد

صحبت های پل پوگبا در رابطه با سبک بازی اش و بازی لیونل مسی

مردم می توانند دوستش داشته باشند یا نداشته باشند. نمی توانم با حرف و ایده های مردم زندگی کنم، هر کس نظر خودش را دارد و به آن احترام می گذارم، من فوتبالم را بازی می کنم، کاری را انجام می دهم که دوست دارم و حمایت خانواده و دوستانم را دارم، آن ها مهمتر هستند. نمی توان همه را دوست داشت و همه هم شما را دوست داشته باشند. این یک حد کمال است و در این دنیا هیچکس کامل نیست.

هیچکس به لیونل مسی نمی گوید چرا در زمین راه میروی؟!

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از نود/ح.ب
برچسب :
وبگردی