لیگ قطر

دو لژیونر ایرانی در لیگ ستارگان قطر ماندنی شدند

تاریخ انتشار : 8 خرداد 1397کد مطلب : 68554زمان مطالعه : 2 دقیقه
روزنامه قطری در گزارشی اعلام کردند که مهدی طارمی و مرتضی پورعلی گنجی دو لژیونر ایرانی فصل آینده هم در لیگ قطر ماندنی شدند.

سروش می رود، طارمی و پورعلی گنجی در لیگ قطر بازی خواهند کرد

در فصلی که گذشت چند بازیکن ایرانی حضور در لیگ ستارگان قطر را تجربه کردند. مرتضی پورعلی گنجی در تیم فوتبال السد نتیجه بسیار خوبی از خود نشان داد و چه در لیگ قطر و چه در لیگ قهرمانان آسیا بازی های درخشانی را برای تیمش به عرضه گذاشت و همین سبب شده تا قرارداد این بازیکن ادامه یابد و او فصل بعد هم در السد بازی می کند.

لیگ قطر

 وضعیت سروش رفیعی در الخور 

دیگر بازیکن ایرانی که توانست کارکرد خوبی از خود نشان دهد مهدی طارمی است. او در نیم فصلی که برای الغرافه بازی کرد توانست انتظارات را برآورده کند و بازی های خوبی را به عرضه بگذارد.

طارمی یک فصل دیگر با الغرافه قرارداد دارد و در این تیم ماندنی شده است اما موقعیت سروش رفیعی در الخور خوب نیست و روزنامه الرای این بازیکن را جزو بازیکنانی قرار دارد که فصل بعد در لیگ قطر بازی نخواهند کرد.

لیگ قطر

 عملکرد لژیونرهای ایرانی در لیگ قطر

خبرهای زیادی درباره بازگشت سروش به تیم فوتبال پرسپولیس به گوش می رسد و اگر پنجره نقل و انتقالات تابستانی سرخ پوشان باز شود به احتمال خیلی زیاد سروش یک بار دیگر پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

آرزوی موفقیت مدیر الغرافه برای طارمی

محمود غزال مدیرعامل باشگاه الغرافه در شماره امروز روزنامه الوطن مصاحبه ای انجام داد و در بخشی از صحبت هایش حضور طارمی مهاجم تیم ملی ایران و جام جهانی را باعث افتخار الغرافه دانست و برای این مهاجم ایرانی آرزوی موفقیت کرد.

وضعیت طارمی، رفیعی و پورعلی گنجی در لیگ قطر

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از ایسنا / ورزش سه / ر
وبگردی