لیگ قهرمانان

برنامه یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1399کد مطلب : 38036زمان مطالعه : 1 دقیقه
روزنامه استاد الدوحه قطر مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد که در ماه آگوست یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به صورت تک بازی برگزار کند.

ایسنا:به نقل از استاد الدوحه، لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا بعد از دو هفته تعطیل شد و تاکنون هیچ دیداری برگزار نشده است. 

روزنامه استاد الدوحه نوشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد که چهار بازی باقی مانده تیم ها را به اضافه مرحله یک هشتم نهایی را تنها به میزبانی دو کشور برگزار کند تا جایی که بازی های گروه های اول و دوم در غرب آسیا به میزبانی یک کشور و مسابقات گروه سوم و چهارم هم به میزبانی کشوری دیگر انجام شود. 

طبق اعلام این روزنامه قطری، کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین قصد دارد که مرحله یک چهارم و نیمه نهایی را به صورت تک بازی و در ماه آگوست برگزار کند. 

روزنامه استاد الدوحه تاکید کرد که همه بازی ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد و به همین خاطر است که قانون رفت و برگشت تاثیری در سرنوشت صعود تیمها ندارد. 

قطر یکی از کشورهایی است که برای گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان آسیا پیشنهاد داده و پیش بینی می شود که به عنوان یکی از میزبان ها انتخاب شود.

انتهای پیام/م

برنامه یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی