لیگ قهرمانان

معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1399کد مطلب : 40843زمان مطالعه : 1 دقیقه
منابع موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان حتی تا ماه های آگوست و سپتامبر (مرداد و شهریور) خبر می دهند.

تسنیم: به نقل از روزنامه الرایه قطر، تکلیف AFC برای از سرگیری دیدارهای فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا که در هفته دوم مرحله گروهی با همه گیری جهانی ویروس کرونا متوقف شد، همچنان مشخص نیست. 

مشکل کنفدراسیون فوتبال آسیا مربوط به نحوه از سرگیری لیگ قهرمانان به صورت تجمیعی یا ادامه سیستم قبلی در ماه های آگوست یا سپتامبر (مرداد و شهریور) نیست. هرچند این تاریخ های موردانتظار فدراسیون های فوتبال قاره آسیا است اما AFC در وهله نخست منتظر مشخص شدن دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 از سوی فیفا است. 

روزنامه الرایه قطر سپس به نقل از منبع خبری درون کمیته مسابقات AFC نوشت:تعیین نشدن زمان برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا از سوی فیفا باعث شده AFC در موقعیت دشواری برای انتخاب زمان از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان قرار بگیرد. بر اساس گزارش برخی منابع خبری حتی احتمال عدم از سرگیری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا تا ماه های آگوست و سپتامبر وجود دارد. تا زمانی که فیفا تکلیف دیدارهای ملی را مشخص نکند AFC نمی تواند درباره سرنوشت لیگ قهرمانان تصمیمی بگیرد.

انتهای پیام/م

معادله لیگ قهرمانان آسیا پیچیده تر شد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی