دکتر فتح الله زاده

ماجرای کتک کاری مجتبی جباری و فتح الله زاده

تاریخ انتشار : 15 تیر 1392کد مطلب : 3239زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون ورزشی استقلال از درگیری فیزیکی سال گذشته مجتبی جباری و علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال پرده برداشت و زوایای جدیدی از اختلافات مجتبی جباری و مدیرعامل استقلال را بازگو کرد.

علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره درگیری فیزیکی مجتبی جباری و فتح الله زاده گفت:«یک سال سکوت کردم و اگر لازم باشد باز هم به خاطر هواداران سکوت می کنم اما واقعیتی هست که باید آن را بیان کنم تا استقلالی ها بدانند پارسال چه اتفاقاتی بر سر تمدید قرارداد جباری رخ داد.»

وی ادامه داد:«متاسفانه سال گذشته اتفاقات بدی بین مدیرعامل استقلال و مجتبی جباری رخ داد. شاید هر مدیرعامل دیگری بود جباری را در استقلال نگه نمی داشت اما فتح الله زاده با سعه صدر و به این دلیل که جباری در لیست قلعه نویی بود کوتاه آمد و تمام اتفاقات تلخ و باور نکردنی را فراموش کرد.»
معاون ورزشی استقلال افزود:«فکر می کنم بد نیست هواداران استقلال از برخی حقایق آگاه شوند. من به فتح الله زاده قول داده بودم سکوت کنم و حرف نزنم و حاج آقا خودش می خواست مسایل را تشریح کند اما من هم به سهم خودم باید مساله ای را بازگو کنم.»
وی خاطرنشان کرد:«بله درگیری فیزیکی سال گذشته بین فتح الله زاده و جباری صحت دارد. جباری قصد حمله به مدیرعامل استقلال را داشت که من مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا خوشبختانه یا متاسفانه مشت حواله شده جباری به سینه من برخورد کند. پزشکان بیمارستان آتیه هم هستند و می توانند گواهی بدهند که چه صدماتی به من وارد شد.»
امیری در پایان گفت:«نمی خواستم حرف بزنم اما این چند خط را هم برای این گفتم که آقایان بدانند ما لال نیستیم و بلدیم حرف بزنیم.»
مجتبی جباری روز گذشته به باشگاه سپاهان اصفهان پیوست و فصل جدید را در این باشگاه توپ خواهد زد.

ماجرای کتک کاری مجتبی جباری و فتح الله زاده

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
برگرفته از khabarnew.ir
وبگردی