آزاده زارعی

دلنوشته تلخ آزاده زارعی برای درگذشت مادربزرگش+عکس

تاریخ انتشار : 18 آذر 1397کد مطلب : 26119زمان مطالعه : 2 دقیقه
آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای سوزناک برای درگذشت مادربزرگش به روز کرد.

آزاده زارعی به سوگ مادربزرگش نشست

مرگ حق است اما باورش در هر سنی و شرایطی که باشی یکی از دشوارترین کارهای دنیاست . باور اینکه دستهای مهربانی که سالهای سال نوازشگر روح و جسمت بود برای همیشه به خاک بسپاری گاهی به اندازه مرگ دشوار است.

مادربزرگ ها یکی از دوست داشتنی ترین آدم های زندگی همه ما هستند که اغلب خاطرات دوران کودکی ما با آنها رقم خورده است و از دست دادن این انسان های مهربان به یقین یکی از تلخ ترین اتفاقات دنیا را برای ما رقم میزند.

آزاده زارعی بازیگری که با سریال آوای باران به شهرت رسید در غم از دست دادن مادربزرگش به سوگ نشست و صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای تلخ برای درگذشت مادربزرگش به روز کرد.

حس و حال آزاده زارعی در غم از دست دادن مادربزرگش

آزاده زارعی

آزاده زارعی پس از درگذشت مادربزرگش

آزاده زارعی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :

کاش امشب صبح نشه ولی صبح نزدیکه صبح که بشه همه میان اینجا و خلوتمونو بهم میزننو میبرنت از این خونه.فردا شلوغ میشه اینجا نمیخوام بری.. نمیخوام ببرنت.اومدم به دیدنت ولی چرا نفس نمیکشی چرا نفس نمیکشی؟چرا انقدر سردی؟ چرا خدا دوباره باهام اینکارو کرد؟چرا تا پامو گذاشتم اصفهان تو همون لحضه باید بری؟بی وفا نمیشد منتظرم بمونی ؟دیشب به مامانم گفتم بهت بگه آزاده داره میاد اصفهان ببینتت چرا چشم انتظارم نموندی؟

عشقم ببخشم دیشب التماس میکردم به خدا که فرصت دیدنتو بده بهم ولی نداد که تا اخر عمر حسرت دیر رسیدنمو بخورم .کاش دیروز کار نداشتم و اومده بودم کاش امروز زودتر راه افتاده بودم .لعنت به کار لعنت به کار واییییی بر من امروز با چه خوشحالی همه چیزو تعطیل کردم و چمدون بستم که بیام ببینمت اومدم ولی حجله اتو دیدم.رسیدم ولی دیر رسیدم.برای مادر بزرگم دعا کنید همیشه از مرگ می ترسید امشبم فرشته ی من میترسه دعا کنید نترسه.... نترس عزیزم رفتی پیش دایی ها و پدر بزرگ اونا مراقبتن...

آزاده زارعی

آزاده زارعی در سریال آوای باران

آزاده زارعی با بازی در فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت وارد دنیای هنر شد اما سریال آوای باران و نقشی متفاوتی که در این سریال ایفا کرد باعث شهرت او شد.

آزاده زارعی

آزاده زارعی در فیلم آمین خواهیم گفت

اولین حضور حرفه ای آزاده زارعی در نقش اصغر فرشته یک پسر لات در فیلم آمین خواهیم گفت به کارگردانی سامان سالوادور در سال 1389 بود که به دلیل حضور بدون حجاب آزاده زارعی در نقشی پسرانه یکی از متفاوت ترین نقش های کارنامه هنری او به شمار میرود.

آزاده زارعی

عکسی از آزاده زارعی در فیلم هایلایت

آزاده زارعی سال 94 با انتشار پستی در اینستاگرام درباره شهادت دایی هایش گفت و تصاویری از اجساد مطهر این دو شهید کشورمان را به اشتراک گذاشت و صبوری مادربزرگش و سختی های دوران جنگ برای خانواده اش نوشت.

آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون

آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران

دلنوشته سوزناک آزاده زارعی برای درگذشت مادربزرگش

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : آزاده زارعی
وبگردی