نمناک سرگرمیگوناگون مادر جوان که 23 فرزند دارد! + عکس
مادر جوان ، 23 فرزند
مادری جوان به نام مانجو بالا پاندا در سن 30 سالگی به عنوان یک پرستار در آمد و در اوایل 8 فرزند داشت و در حال حاضر دارای 23 فرزند می باشد.

مادری جوان با 23 فرزند !

زوج هایی که در این زمان در حال زندگی هستند ، اغلب به این فکر هستند که وجود مسائل مالی و حقوق کم آنها در مقابل مخارج نه تنها در یک محدوده خاص بلکه در تمام دنیا این چنین طرز تفکر بر روی زوج ها حاکم است و که با این وجود آنها فکر می کنند که حتی یک فرزند نیز زیاد است ولی در ادامه این مطلب می توانید زندگی آسان و بی دردسر یک مادر 52 ساله با 23 فرزندش را شاهد باشید. این خانم در سن 30 سالگی تصمیم به استخدام در یک بهزیستی به عنوان پرستار مادر کرد و خوشبختانه با درخواست او موافقت شد و وظیفه نگه داری فرزندان 8 تا 10 سال را به او سپرده شد.

پس از سپردن این وظیفه به او گفت :"در ابتدا من نگران این بودم که چگونه باید وظیفه نگهداری 10 کودک را برعهده بگیرم و باید هر روز صبح آنها را بیدار کنم و به آنها صبحانه بدهم و لباس فرم برایشان بپوشانم؟!"

پس از 22 سال بعد ، او یکی از شاخص ترین مسئولان این بهزیستی شده است و اینک وظیفه نگهداری 23 فرزند را برعهده گرفته است.

مادر جوان

مادری جوان با 23 فرزند در بهزیستی

اسم این پرستار "مانجو بالا پاندا" است که گفت :"فرزندان من ، زندگی من هستند و من خوشحالی را در اوج درد برای آنها به ارمغان می آورم "

او با افتخار به همه کارت هدیه ایی که یکی فرزندانش برای روز مادر به او هدیه داده بود را نشان داد که در کارت یک خانه با پنجره باز وجود داشت که انتهای آن با "مادر روزت مبارک ، من عاشقتم"ختم می یافت.

مادرهایی که فرزند ندارند، می خواهند در یک چالش بتوانند همانند او این چنین کار را انجام دهند و از کودکان بی سرپرست مراقبت نمایند.

خانم "مانجو بالا پاندا " در ادامه گفت :"شاید مسائل سخت و دشواری برای من و فرزندانم رخ بدهند ، ولی با این وجود فرزندانم درک بالایی دارند و در این چنین مواقع همیشه می گویند "مادر ، همه چیز خوب و عالی است" و در ادامه این گونه افزود"من بجای بد رفتاری با فرزندانم ، سعی میکنم با اخلاق خوب و روش آرام حرف زدن آنها را آرام کنم و آنها در ادامه به این درک می رسند که آرام باشند"

 مانجو بالا پاندا مادر 52 ساله

درست است که خانم مانجو بالا پاندا ، یک پرستار است اما با این وجود سبک کار او هیچ تفاوتی با فرزند پروری دیگر مادران ندارد .

"تغییرات زمانی رخ می دهند که هدف شما برای فرزندتان متفاوت باشد و من خواستار این هستم زمانیکه فرزندانم رشد کردند ، برای خودشان کسی باشند چرا که راهی من در پیش دارم با دیگر مادران متفاوت است " اینک پس از گذشت چندین سال ، فرزندان او دارای شغل های موفق هستند برای مثال یکی از آنها شغل اداره یک هتل 5 ستاره و یکی دیگر مهماندار هواپیما است .

همچنین خانم مانجو بالا پاندا گفت "من می خواهم فرزندانم خوب زندگی کنند و من برای داشتن بهترین زندگی آنها تمام تلاش خود را کرده ام . زمانیکه آنها محل پرورش گاه را ترک می کنند یک فضای احساسی به وجود می آورند و در واقع آنها من را کاملا ترک نمی کنند و به من سر میزنند . زمانیکه آنها در دانشگاه هستند ، بعد از پایان کلاسشان می آیند و به من سر میزنند"

مادر جوان که 23 فرزند دارد! + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف