آرام جعفری

آرام جعفری به زودی مادر میشود+تصاویر

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396کد مطلب : 56461زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرام جعفری در یک گفتگو و در حضور همسرش قول داد که در آینده ای نزدیک بچه دار شود و با این قول همسرش را خوشحال کرد.

قول آرام جعفری برای مادر شدن در حضور همسرش

آرام جعفری بازیگر 37 ساله کشورمان حدود چهارسال است که زندگی مشترک را آغاز کرده و به دور از حواشی در کنار همسرش زندگی میکند. همسر آرام جعفری کمتر در مقابل دوربین قرار میگیرد و تنها در مراسم رسمی مانند جشنواره فجر میتوانیم او را در کنار خانم بازیگر ببینیم. این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک گفتگو و در حضور همسرش قول داد که به زودی مادر شود.

قول آرام جعفری برای مادر شدن

آرام جعفری

آرام جعفری در کنار همسرش

در بخشی از این گفتگو آرام جعفری گفت :یکی دو تا کار سینمایی انجام داده ام و الان هم مشغول یک کار دیگر هستم اما به نسبت گذشته کمتر سریال کار میکنم. همسر آرام جعفری در کنار این هنرمند کشورمان حضور داشت و در باره خانم جعفری و دستپخت خوبش به خصوص در پخت آش رشته تعریف کرد و از خوشحالی اش برای در کنار همسرش بودن گفت و برای دیگران هم آرزوی خوشبختی کرد.

آرام جعفری

آرام جعفری و همسرش در سفر

آرام جعفری در ادامه این گفتگو افزود :ما حدود چهارسال است که ازدواج کرده ایم و قول بچه دار شدن در یکی دو سال آینده را میدهم که همسرش از این صحبت خوشحال شد و گفت در یکی دو سال آینده و البته یکی دوتا...

آرام جعفری

ژست عاشقانه آرام جعفری و همسرش

آرام جعفری دوره های بازیگری را در کلاس های استاد سمندریان گذرانده و تئاتر را به صورت جدی دنبال کرده است،مجموعه خارج از حصار اولین فیلمی بود که آرام جعفری در آن به ایفای نقش پرداخت.

آرام جعفری

آرام جعفری در کنار همسرش و یک دوست

آرام جعفری در تازه ترین اثر تلویزیونی اش در سریال معمای شاه جلوی دوربین رفت و زیر آسمان شهر را شاید بتوان یکی از به یادماندنی ترین سریال های او تلقی کرد که در نقش دختر ملکه رنجبر به ایفای نقش پرداخت.

آرام جعفری به زودی مادر میشود+تصاویر

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی