مادر فائزه منصوری و الناز شاکردوست
اعظم محسنی دوست مادر فائزه منصوری صبح امروز مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید شد و به تقدیر از نرگس آبیار و بازیگران فیلمش پرداخت و از زندگی دخترش گفت.

مادر فائزه منصوری مهمان حالا خورشید شد

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز 7 اسفند 1397 همزمان با سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر حال و هوایی دیگر به خود گرفت. رضا رشیدپور در روز مادر و زن میزبان یکی از مادران نمونه ایران زمین بود.

اعظم محسنی دوست مادر شهاب و فائزه منصوری صبح امروز مهمان برنامه حالا خورشید شد و درباره زندگی دخترش ، فیلم نرگس آبیار و بازیگران این فیلم صحبت کرد.

گفتگوی متفاوت مادر فائزه منصوری از فیلم نرگس آبیار و زندگی دخترش

اعظم محسنی دوست مادر فائزه منصوری در روز مادر مهمان برنامه حالا خورشید شد و از زندگی مشقت بار دخترش گفت و از نرگس آبیار و بازیگران فیلمش تقدیر کرد.

مادر فائزه منصوری

اعظم محسنی دوست مادر فائزه منصوری در حالا خورشید

مادر فائزه منصوری در رابطه با فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار گفت :من قبل از هرچیزی باید بگویم که دورادور دست خانم آبیار و آقای قاسمی تهیه کننده را میبوسم که زحمت کشیدند و با هزینه خصوصی خودشون این فیلم را ساختند و بچه های من را از گمنانی درآورد.

مادر فائزه و شهاب منصوری عکسی از فرزندانش را به برنامه آورده بود که در قسمت بالا عکسی از شهاب و فائزه منصوری و قسمت پایین عکسی از الناز شاکردوست و پدرام شریفی بود که درباره آنها گفت :این عکسی از فائزه و شهاب اولی و فائزه و شهاب دومی است که الناز شاکردوست و پدرام شریفی که الهی دور جفتشون بگردم و از شب افتتاحیه فکر میکنم فرزندان خودم برگشتن و دائم به دختر بزرگم میگویم که من الناز و پدرام رو میخوام و چرا اینها من رو تنها گذاشتند که الناز جون زنگ زدن و گفتن میخوام بیام کنارت و وقتی پدرام شانه های مرا بوسید انگار شهاب من برگشته بود و شبی بهتر از اون شب برای من نبود.

فرزندان فائزه منصوری

فرزندان فائزه منصوری در برنامه امروز حالا خورشید

مادر فائزه منصوری که به همراه فرزندان فائزه و عبدالحمید ریگی در برنامه حالا خورشید حاضر شده بود درباره زندگی دخترش گفت :زندگی فائزه و عبدالحمید هفت یا هشت سال به طول انجامید و من بعدها در پیشگاه خدا باید جوابگو باشم و باید بگویم که عبدالحمید واقعا عاشق فائزه بود و خیلی تلاش کرد که نظر من را جلب کند و حتی گفت که شیعه میشود در صورتی که آنها سنی نبودند و هیچ اعتقادی نداشتند و امیدوارم خدا انتقام بچه های من را از بچه هاش بگیرد و عبدالمالک حمید و خانواده اش را به زاهدان و بعد از آن به پاکستان برد و من بعد از 6 ماه فهمیدم که فائزه زاهدان است و از من خواست که به دیدنش بروم.

مادر فائزه ادامه داد :شب اول با احترام از ما پذیرایی کردند و شب دوم با کتک زدن فائزه از من خواست که برگردم و آن زمان فائزه دوقلوهایش را باردار بود و آن زمان مالک آنها را به پاکستان برده بود و زندگی سختی را سپری کرده بود.

الناز شاکردوست و مادر فائزه منصوری

الناز شاکردوست و مادر فائزه منصوری در جشنواره فجر

محمدمتین و مبینا فرزندان فائزه و عبالحمید مهمانان دیگر رضا رشیدپور در برنامه امروز رضا رشیدپور بودند و یکی دیگر از فرزندان فائزه در زاهدان مشغول تحصیل است. در ادامه فرزندان فائزه و عبدالحمید از زندگی سختشان گفتند که بعد از سالها فهمیدند که پدرشان چه بلایی بر سر مادر آورده.

ناگفته های مادر فائزه منصوری از فیلم نرگس آبیار و زندگی دخترش

4.4247
این مطلب مفید بود ؟21532
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی