مادر و دختر
زن 40 ساله ای که مثل دختر نوجوان بود را یادتان هست ؟ با دیدن خانواده اش شگفت زده می شوید .مادر و دخترانش تفاوت باورنکردنی در چهره و عدد سن شان دارند ، مادر خانواده 63 سال دارد ولی ... .

مادر و دختران جوان ترین خانواده تایوان را ببینید تا شگفت زده شوید

Meet the Taiwanese family that may be the youngest looking family ever.

مادر خانواده 63 سال دارد و سه دختر او به ترتیب 41 ، 40 و 36 ساله هستند اما محال است کسی بتواند از روی چهره آنها سن واقعی شان را تشخیص دهد .

مادر و دختر

عکس و سن مادر و دختران جوان ترین خانواده تایلند

این مادر 63 ساله و دخترانش جوان ترین زنان دنیا هستند

اول ماجرا "لوری هسو" 41 ساله طراح داخلی بود که به عنوان یکی از اعضای این خانواده با انتشار تصاویرش در فضای مجازی همه را حیرت زده ساخت ، زنی که بیش از 40 سال سن داشت و شبیه دختر نوجوانی بود که همه را حیرت زده ساخت

و بعد از واکنش های پرهیجان کاربران فضای مجازی این زن جوان از مادر 63 ساله و دو خواهر 40 و 36 ساله ی خود نیز رونمایی کرد تا حیرت دنیای فضای مجازی تکمیل شود.

تصاویر منتشر شده را در این بخش از گوناگو نمناک می بینید ، تصاویری که تبدیل به معمای جالب این روزها شده است ، مادر این چند زن جوان بیشتر از دخترانش نظرها را به خود جلب کرده است او که بیش از 60 سال دارد با قرار گرفتن کنار دخترانش بیشتر مثل خواهر آنهاست تا مادرشان برای همین است که آنها را خانواده سن یخ زده نامیده اند.

مادر و دختر

دختران مادر 63 ساله با چهره ای جوان تر از دختران نوجوان

درمصاحبه قبلی طراح 41 ساله رازهای زیبایی و جوان ماندنش را مصرف به اندازه آب و سبزیجات ، مرطوب نگاه داشتن پوست ، ورزش و پرهیز از خورد غذاهای چرب و فراوری شده عنوان کرده بود.

خواهر 40 ساله ی او که 2 دختر دارد می گوید :زندگی من کاملا طبیعی است و فرصتی برای انجام کارهای خاص برای جوان ماندنم ندارم برای همین به تغذیه به خصوص در وعده صبحانه اهمیت زیادی می دهم ، خواب کافی و ورزش هم جزو عادات روزانه من هستند.

مادر 63 ساله با چهره ای جوان تر از دختران نوجوانش + عکس

4.6156
این مطلب مفید بود ؟14214
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی