نمناک سرگرمیدیدنی ها میوه درخت مارولا حیوانات را مست می کند! + عکس
مارولا ، میوه مارولا
اگر میخواهید حیواناتی ببینیدکه مست میشوند و قادر به کنترل حرکاتشان نیستند به آفریقا سفر کنید.

درختی عجیب با میوه ی الکل دار

در آفریقا میوه ای وجود دارد که مقادیر قابل توجهی الکل در خود دارد. هر انسان یا حیوانی که از آن بخورد از حالت طبیعی خارج میشود و قدری خنده دار عمل میکند.

اکثر افرادی که به آفریقا سفر می کنند در مورد درخت مارولا (Marula) که خاصیت مست کنندگی برای حیوانات دارد، شنیده اند و گاها در بروشورهای گردشگری در مورد آن خوانده اند. درخت مارولا از خانواده انبه محسوب می شود که فقط در آفریقا رشد می کند و از میوه های آن در تهیه مربا، شراب، نوشیدنی های الکلی و ... استفاده می شود.
در واقع مارولا درختی خزاندار، در اندازه های متوسط و بومی جنوب آفریقا، غرب آفریقا و ماداگاسکار است. این درخت دارای یک تنه اصلی و انشعابات و شاخه های فراوان می باشد. این درخت در نواحی و ارتفاعات پست و جنگل های باز تا ارتفاع 18 متر نیز رشد می کند.
مارولا

درختی با میوه ای مست کننده

میوه های زرد رنگ این درخت از دسامبر هر سال تا ماه مارچ می رسند و خاصیت های مختلفی را دارا هستند. به عنوان مثال این میوه ها 8 برابر پرتقال دارای ویتامین C هستند. جالب ترین نکته آن است که حیواناتی از قبیل فیل ها، میمون ها، کرگدن ها و زرافه ها از مصرف کنندگان همیشگی این میوه هستند و به خاطر خاصیت مست کنندگی آن، مست می شوند و در بسیاری از موارد صحنه های خنده داری را خلق می کنند

مارولا

میوه مست کننده حیوانات

میوه درخت مارولا حیوانات را مست می کند! + عکس

برگرفته از جام نیوز-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف