مار بازی پسر بچه
ویدیویی از یک پسر بچه از کشور اندونزی منتشر شد که به طور عجیب و خطرناکی در حال بازی با یک مار غول پیکر پیتون بود.

مار بازی بچه بازیگوش

کودکان دسته ای از انانانها هستند که به طبع دارای عواطف و احساسات خاص خودشان هستند و در این میان برخی کودکان نیز وجود دارند که بر خلاف ذهنیت ما از حیواناتی که ما نسبت به آنها به شدت وحشت داریم، به هیچ وجه وحشتی ندارند. مشاهده چنین کودکانی نادر نیست و می توان با کمی جستجو در اطرافمان این چنین کودکانی را مشاهده نماییم.

اما با این وجود اگر شما مشاهده کنید که کودکی از حیواناتی مانند سوسک و گربه وحشتی ندارد، شاید در ابتدا برایتان شگفت انگیز باشد و کمی بعد قطعا برای شما اتفاقی عادی خواهد بود.

اما اگر شما کودکی را در حین بازی با حیوان وحشتناکی همانند مار مشاهده نمایید چه واکنشی خواهید داشت؟؟؟!!

شاید در ابتدا به این فکر بیافتید که جان کودک در خطر است و باید فورا برای نجات آن عملیاتی را انجام دهید و یا اگر از این حیوان به شدت وحشت داشته باشید دست به فرار می گذارید و فورا صحنه را ترک خواهید نمود.

مار بازی بچه در اندونزی

مار بازی بچه با مار غول پیکر پیتون

اخیرا ویدیویی عجیب و غریب از بازی یک پسر بچه بازیگوش از ساکنین اندونزی به همرا مار غول پیکر پیتون در صفحات مجازی منتشر شد که توانست باعث شگفت زده شدن کاربران این صفحات شود.

همان گونه که گفته شد این ویدیو واقعا یکی از عجیب ترین اتفاقات ممکن در جهان می باشد که شاید با دیدن چنین صحنه ای از نزدیک قطعا شوکه خواهید شد و دست به فرار خواهید گذاشت.

به همین دلیل برخی از کاربران شروع به واکنش های متعددی از خود کردند. برای مثال برخی می گفتند که پدر و مادر این پسر بچه بازیگوش کاملا بی مسئولیت هستند. برخی نیز این گونه می گفتند:"انتظار می رود مار پیتون غول پیکر این پسر بچه را بعد از آنکه کاملا بزرگ شد یک وعده خواهد کرد!!!"

ویدیو مار بازی عجیب پسر بچه 

مار بازی عجیب و غریب پسر بچه در اندونزی

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی