لانه کردن مار در توالت

لانه کردن مار در توالت خانه قدیمی!!! + فیلم

کد مطلب : 72462زمان مطالعه : 2 دقیقه
فردی که در یک خانه قدیمی زندگی می کرد زمانی که به توالت خانه خود میرفت ناگهان با یک مار 1.524 متری در چاه توالت رو به رو شد.

لانه کردن مار در توالت خانه قدیمی

مار ها بی شک یکی از خطرناک ترین و وحشتناک ترین موجودات کره زمین هستند که حتی تصور نزدیک شدن به آنها یکی از بدترین و سخت ترین کارهای ممکن است. با این وجود این حیوانات نیز همانند حیوانات دیگر می باشند و در صورتی به ما آسیب می رسانند که ما به محل زندگی آنها هجوم ببریم و قصد اسیب رساندن به آنها را داشته باشیم.

اما مارها در میان حیوانات زهر آلود و سمی دارای یکی از کشنده ترین زهرها است که تنها یک قطره آن در برخی موارد می تواند باعث از پای انداختن فیل غول پیکر گردد.

با این وجود برای برخی از ما انسان ها، همان گونه که گفته شد، دیدن این حیوانات اتفاقی دردناک است و این میزان زمانی افزایش می یابد که ما آنها را در خانه خود مشاهده نماییم.

مار در سنگ توالت

لانه کردن مار در توالت فرنگی

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از مار 1.524 متری که در توالت یک خانه قدیمی لانه کرده بود، منتشر شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت و یکی از ویدیوهای ویروسی اخیر در صفحات مجازی بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فرد ناشناسی که هویت وی مشخص نشده است، اخیرا ویدیویی منتشر کرد که یکی از ویدیوهای ویروسی در صفحات مجازی شد. وی زمانیکه به توالت خانه خود می رود، یک شی عجیب سیاه رنگ را در توالت مشاهده می کند که خوشبختانه او از این موضوع فورا آگاه شد و هیچ شخصی آسیب ندید.

مار 1.524 متری که هنوز نام آن مشخص نشده است، با تلاش پیاپی مرد میان سال از توالت خانه اش با موفقیت خارج شد و سپس به کمک فردی دیگر در بیرون از شهر رها گردید.

ویدیو لانه کردن مار در توالت خانه قدیمی!

ماری که در چاه توالت فرنگی زندگی می کرد

3.845
این مطلب مفید بود ؟3411
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : فیلم جالب
وبگردی