مار کبری
تغییر شکل عجیب صورت مرد اندونزیایی بعد از کشتن 3 مار کبری سیاه خبر ساز شد،خانواده این مرد علت تغییر شکل عجیب صورت او را کشتن مار می دانند.

بیماری وحشتناک یک مرد اندونزیایی بعد از کشتن 3 مار کبری

تغییر شکل صورت عجیب یک مرد جوان اهل دهکده " سوکاراجا سیلار" اندونزی موجب بهت و حیرت خانواده و اطرافیانش شده است. مدت 2 ماه است در حالی که تمام صورت " آدی" 30 ساله باد کرده و صورت وی به شکل عجیبی تغییر شکل یافته است، از دهان وی کرم های عجیبی خارج می شود.

مار کبری

گفته می شود این مرد بعد از آن دچار این بیماری عجیب شد که به کشتن 3 مار سیاه اقدام کرد. بنا به گفته همسر وی، آدی که در یک کارخانه کار می کرد هنگام شیفت شب اقدام به کشتن این 3 مار در کارخانه کرده بود. بنا به اعتراف خود آدی وی بعد از کشتن مارها و به سیخ کشیدن آنها، اقدام به کباب کردن و سوزاندن آنها کرده بود.

مار کبری

دوست وی در این خصوص گفت:" هرگز نباید به شکنجه مارها اقدام کرد، چون آنها دارای احساس هستند. "

اما آدی که به نظر می رسد هنوز از عمل غیرانسانی خود درس خوبی نیاموخته می گوید :" برایم مهم نیست. از مارها نمی ترسم . آنها مانند ارواح و شیاطین هستند."

گفتنی است؛ علیرغم انتقال این مرد به بیمارستان " سیپتو مانگون کوسومو اندونزی"، پزشکان بیمارستان ناتوانی خود را در درمان بیماری عجیب این مرد اعلام کرده اند.

عاقبت وحشتناک مردی که 3 مار کبری کشت! + تصاویر

3.1118
این مطلب مفید بود ؟7444
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی