سیامک انصاری
مهران مدیری با تیم حرفه ای و تقریبا ثابت خود که سیامک انصاری یک پایه دائم آن است این بار برای مردم پروژه اتاق عمل را کار می کند که جزئیات و اولین عکس منتشر شده از آن را در ادامه مشاهده می کنید.

حتما قهوه ی تلخ مهران مدیری را به یاد دارید که یکی از پرفروش ترین ها در نوع خود بود. با گریم ها و دیالوگ های مخصوص به خود که بینندگان بسیاری را داشت و کارهی منحصر به فرد دیگر او همیشه جالب بوده است و این بار نوبت اتاق عمل کار جدید مهران مدیری است که دوباره می تواند نظر مخاطبین را به خود جلب کند.

 گریم جدید سیامک انصاری

این عکس نشان دهنده ماسکی است که از صورت سیامک انصاری ساخته شده  که مهران مدیری به عنوان عکاس در آیینه دیده می شود.

سریال طنز «اتاق عمل» به تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی در 90 قسمت 40 دقیقه ای ساخته می شود و برای پخش از شبکه 5 سیما در نظر گرفته شده است. سرپرست نویسندگان این سریال خشایار الوند و امیرمهدی ژوله هستند و گروه نویسندگان این سریال را الهه زارع نژاد، امیر وفایی، امیر برادران و امیر عباس پیام تشکیل می دهند.
بازیگران سریال اتاق عمل:سیامک انصاری ، سپند امیرسلیمانی ، علی اوجی ، لیلا ایرانی ، پوریا ایرایی ، شراره ارمغانی ، تینا اسدی ، بهناز توسلی ، فرزانه تفرشی ، فلامک جنیدی ، جوانه دلشاد ، سیدجواد رضویان ، آذین رئوف ، سحر زکریا ، نادر سلیمانی ، ماندانا سوری ، شادان شهیدی ، یوسف صیادی ، الیکا عبدالرزاقی ، گل ناز عباسی ، مهران غفوریان ، رضا فیض نوروزی ، نیما فلاح ، شبنم فرشادجو ، عارف لرستانی ، علی لک پوریان ، مهران مدیری ، دریا مرادی دشت ، رضا نیکخواه ، رامین ناصرنصیر ، سام نوری ، سحر ولدبیگی ، محمدرضا هدایتی ، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی .

سیامک انصاری ، ماسک سیامک انصاری در اتاق عمل! + عکس

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
برگرفته از خبرگزاری مهر /ن
وبگردی