مالک سریال دلدادگان
آرش مجیدی بازیگر سریال دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام به چند سوال اساسی درباره شخصیت مالک در سریال دلدادگان پاسخ داد.

پاسخ مالک سریال دلدادگان به چند سوال

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی کارگردان جوان سینما و تلویزیون در حال پخش سومین فصل است و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. این سریال که در سه فصل حال ، گذشته و حال روی آنتن رفته در فصل دوم با حضور آرش مجیدی ، لیندا کیانی و حمید گودرزی مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرد و فصل سوم این سریال را پربیننده تر ساخت.

آرش مجیدی بازیگر نقش مالک در فصل دوم سریال دلدادگان بود که بازی او مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت اما انتقادهایی هم به مالک سریال دلدادگان در فصل دوم و سوم مطرح شد که این بازیگر کشورمان با انتشار پستی به آنها پاسخ داد.

تفاوت های مالک سریال دلدادگان در فصل دو و سه

مالک سریال دلدادگان

آرش مجیدی و مسعود رایگان مالک سریال دلدادگان

آرش مجیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : سلام ،ممنون از همه شما عزیزان که همراه و همدل هستین با مجموعه دلدادگان ، لازم دانستم پاسخگوی چند سئوالی باشم که شما عزیزان طرح نمودید .

یکی از مهم ترین چرائی ها این بود که به چه دلیل من و دیگر بازیگران فصل دوم عهده دار اجرای همان کاراکترها در فصل اول و سوم نبودیم .

فصل اول و سوم مجموعه ، چهل و پنج قسمت از شصت قسمت کل را در بر می گیرد و فصل دوم تنها پانزده قسمت بود . به شخصه معتقدم هیچ بازیگری توانائی این را ندارد که در طولانی مدت ( 45 قسمت ) ، عهده دار اجرای نقشی اصلی در سی تا چهل سال بعد باشد و بازهم تکرار میکنم برای 45 قسمت و نه 45 صحنه این نظر و اعتقاد شخص من می باشد .

دیگر سئوال این بود که شخصیت های قصه بخصوص مالک داستان در فصل اول و سوم ( زمان حال ) از نظر خلق و خو تفاوت هائی با مالک فصل دوم ( سال های 56تا 63 ) دارد .

سعی من در اجرای نقش مالک این بود که سیر تحول این کاراکتر را از آنچه در اولین قسمت فصل دوم شاهد بودید تا رسیدن به حال و هوای این شخصیت ( مالک ) در آخرین قسمت فصل دوم به نمایش بگذارم .

تغییر از مالکی پُر شر و شور به مالکی که در مسیر تحول قرار گرفته و رفته رفته روزگار ، آرامش و متانت نصیبش کرده .جناب مسعود رایگان بدرستی این شخصیت را جان بخشی نموده اند و اگر شما در این تغییر و تحول نقصانی دیده اید ، قطعا از کم تجربگی من بوده که به سلامت این کاراکتر را به مقصد نرسانده ام . و چرائی های دیگر ، مثلا چرا مالک و مرضیه ، فرزانه را نمی شناسند ؟ و یا توجه اتان درگیر داستان جوانان قصه و سرنوشت آنهاست و ...

عزیزان دل ، صبور باشید و از قصه ای که با قلم توانای نویسندگان و اجرای خلاقانه کارگردان تجسم یافته حظ ببرید .مطمئن هستم تا انتهای این مجموعه به تمامی سئوال ها و کنجکاوی های شما پاسخ داده خواهد شد .

مسعود رایگان

مسعود رایگان مالک سریال دلدادگان

نقش مالک در فصل دوم سریال دلدادگان توسط آرش مجیدی ایفا شد و مسعود رایگان ایفاگر نقش میانسالی مالک در فصل اول و سوم این سریال بود.

سریال دلدادگان

آرش مجیدی و لیندا کیانی در سریال دلدادگان

در فصل دوم سریال دلدادگان مالک دلباخته فرزانه با بازی لیندا کیانی بود اما اتفاقات رخ داده در داستان دلدادگان مانع از وصال آنها شد و سرانجام مالک (آرش مجیدی ) با مرضیه با بازی سمیرا حسن پور ازدواج کرد.

سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور و لیندا کیانی در سریال دلدادگان

در فصل اول و سوم مسعود رایگان ادامه نقش مالک ، مهرانه مهین ترابی ادامه نقش مرضیه و پانته آ بهرام ادامه نقش فرزانه با نام جدید افسانه مشکات را ایفا میکنند.

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مالک سریال دلدادگان از جوانی تا میانسالی زیر ذره بین مخاطبان!

4.424
این مطلب مفید بود ؟213
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی