رنگ مانتو
برای مصاحبه شغلی انتخاب لباس مناسب و رنگ مانتو از اهمیت ویژه ای برخوردار است, بهترین رنگ مانتو برای مصاحبه شغلی چه رنگی است؟

رنگ مانتو مناسب برای مصاحبه شغلی

رنگ های مختلف پیام های متفاوتی را در طول مصاحبه کاری می رسانند. باید بسیار دقیق باشید و بدانید که این رنگ ها چه پیامی را می رسانند.

حتما می دانید برخورد اول با آدم ها تا چه حد حیاتی است. اگر هم نمی دانید، به حجم واردات وسایل آرایشی و پولی که مردم صرف خرید لباس های مارک دار می کنند نگاهی بیاندازید. فرقی نمی کند در محیط کار باشد یا یک مهمانی، در اولین دیدار حتی پیش از باز شدن دهانتان تنها ظرف 30 ثانیه تصویر اولیه ای از شما در ذهن دیگری ساخته می شود که لباس بخش مهمی از این تصویر اولیه را شکل خواهد داد.

رنگ مانتو

مانتو برای مصاحبه شغلی

رنگ مانتو

سفید و مشکی بهترین رنگ مانتو برای مصاحبه شغلی

سوال همیشگیِ «ای وای حالا چی بپوشم؟» وقتی به مصاحبه ی کاریتان ربط پیدا کند، باید از فاز تحت تاثیر قرار دادن خاله و عمو بیرون بروید دقت بیشتری خرج کنید تا بتوانید هرجور شده کسی را که نمی شناسید و شما را نمی شناسد، تحت تاثیر قرار دهید.

• سفید رنگی مناسبی برای این است که نشان دهید مرتب، آراسته، عادل هستید. ترکیب رنگ سفید و مشکی عالی است.

• رنگ زرد و بنفش را برای مصاحبه شغل هایی که نیاز به خلاقیت دارند بپوشید، چرا که این رنگ نشان دهنده شخصیت شماست. بنفش باعث می شود شما را خاص و قادر به انجام فعالیت های خلاقانه و رنگ زرد شما را خوش بین نشان می دهد.

• از رنگ نارنجی دوری کنید چرا که بسیار غیر حرفه ای است و عدم جدیت در شخصیت شما را نشان می دهد.

• رنگ قرمز از آنجاییکه نشان دهنده قدرت است، نمی تواند رنگ مناسبی باشد. شما را محکم و شجاع، اما همینطور هم سرکش نشان می دهد.

بهترین رنگ مانتو برای مصاحبه شغلی

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی