مانی حقیقی
مانی حقیقی کارگردان فیلم پنجاه کیلو آلبالو در تازه ترین اثر سینمایی اش به نام خوک مراسم تشییع خودش را با حضور بازیگران مشهور برگزار کرد.

مراسم تشییع مانی حقیقی برگزار شد

مراسم تشییع مانی حقیقی کارگردان و بازیگر کشورمان در یکی از سکانس های جدیدترین فیلمش با حضور بازیگران مشهور برگزار شد. مانی حقیقی کارگردان و بازیگر سرشناس سینمای ایران این روزها با فیلم نگار در سینماهای کشور دیده میشود.

چه خبر از فیلم خوک مانی حقیقی

فیلمبرداری تازه ترین اثر مانی حقیقی کماکان ادامه دارد. خوک که احتمالا یکی از فیلم های کنجکاوی برانگیز جشنواره فجر پیش رو خواهد بود در حالی به روزهای پایانی تولید نزدیک می شود که امروز با انتشار یک عکس از آن خبرساز شد. آنطور که از توضیح درباره عکس منتشر شده متوجه شدیم گویا در یکی از سکانس های این فیلم مراسم تشییعی برای شخصی به نام مانی حقیقی برگزار می شود که در آن بازیگران اصلی فیلم یعنی مهناز افشار ، پیمان معادی ، ویشکا آسایش و علی مصفا حضور دارند و در خانه سینما این بخش از فیلم ، فیلمبرداری شده است.

 مراسم تشییع مانی حقیقی

مراسم تشییع مانی حقیقی

گفتنی است فیلمنامه «خوک» را حقیقی نوشته و محمود کلاری مدیریت فیلمبرداری آن را برعهده دارد. نگار نعمتی طراح لباس و امیرحسین قدسی طراح صحنه این فیلم هستند، مهرداد میرکیانی طراحی چهره پردازی و داریوش صادق پور صدابرداری این فیلم را برعهده دارند.

همچنین حقیقی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی٬ تهیه کنندگی فیلم سینمایی «خوک» را نیز برعهده دارد.

بازیگران مشهور در مراسم تشییع مانی حقیقی! + عکس

1.312
این مطلب مفید بود ؟39
برگرفته از خبرگزاری برنا / م.ف
وبگردی