ماهی سرخ شده
زنده شدن یک ماهی سرخ شده در چین در مقابل دیدگان مشتری، وحشت همگان را برانگیخت.

ماهی سرخ شده در مقابل مشتری زنده شد

تصاویر زنده شدن یک ماهی سرخ شده در ظرف غذای یک شهروند چینی موجب واکنش و انتقاد بسیاری از کاربران شبکه های مجازی این کشور شده است.

یک ماهی سرخ شده به طور غیرقابل باوری در داخل بشقاب مشتری در رستورانی در شهر «هنگیانگ» در استان هونان چین زنده شد و همگان را شگفت زده کرد. این ماهی که در داخل ظرفی در کنار چند ماهی سرخ شده دیگر قرار داده شده بود، ناگهان شروع به حرکت کرد.
فیلم به حرکت در آمدن این ماهی به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر شد و همگان را وحشت زده کرد. اگر چه به نظر می رسد ماهی سرخ شده مرده است، اما بسیاری از طرفداران حقوق حیوانات درباره اینکه این ماهی رنج زیادی را تحمل کرده است، ابراز نگرانی کردند. این در حالی است که مؤسسه علمی «آی اف ال ساینس» اعلام کرده است که این ماهی به طور کامل مرده است و فقط جسم آن این حقیقت را هنوز نپذیرفته است!

ماهی سرخ شده

زنده شدن ماهی سرخ شده

بنابر اعلام این مؤسسه علمی، این اتفاق که ظاهرا بسیار شایع هم هست به این دلیل رخ داده است که اگرچه مغز و قلب از کار افتاده، برخی از سلول های ماهی همچنان به محرک ها واکنش نشان می دهد. حتی پس از مرگ، یاخته های بافت حرکتی همچنان ویژگی خود را حفظ می کنند و یا در واقع اتفاقی در سلول های عصبی ماهی می افتد که باعث حرکت آن می شود.

زنده شدن ماهی سرخ شده در رستوران چینی + عکس

3.222
این مطلب مفید بود ؟148
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ ر
برچسب : ماهی عجیب
وبگردی