ماه چهره خلیلی

هدیه خداوند به ماه چهره خلیلی و همسرش + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1393کد مطلب : 11367زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماه چهره خلیلی که این روزها مشغول بازی در فیلم هدیه میباشد در جشن تولدش در پشت صحنه این فیلم از بارداری اش خبر داد. در ادامه تصاویری از جشن تولد این بازیگر را میبینید.

فیلم هدیه دومین فیلم علی انصاریان در مقام تهیه کنندگی است که ماه چهره خلیلی یکی از بازیگران این فیلم است که تولدش را در کنار عوامل این فیلم جشن گرفت. 

ماه چهره خلیلی در روز تولدش و در کنار همسرش در گفتگویی خبر از باردار بودن خود داد و اینکه قرار است به امید خدا در شب سالگرد ازدواجشان، اولین فرزندشان را از خدا هدیه بگیرند.
 
 جشن تولد ماه چهره خلیلی
 
ماه چهره خلیلی دلیل پذیرفتن این نقش را با وجود بارداری واقعی خودش، نزدیکی حس واقعی اش به این نقش بیان می کند. او در این فیلم نقش زن بارداری را بازی می کند که در دوران بارداری مریض است و اتفاقات خاصی در جریان فیلم برای او می افتد .
 
ماه چهره خلیلی و همسرش
 
 او در پاسخ به اینکه چه آینده ای را برای فرزندش متصور است و آیا میخواهد او هم بازیگر شود یا نه؟! می گوید که هنوز به این فکر نکرده که واقعا می خواهد فرزندش چیکاره شود.
او که کمتر از یکسال است ازدواج کرده فرزندش دقیقا در روز سالگرد ازدواجشان به دنیا می آید و راجع به انتخاب نام برای پسرش می گوید که می خواهد یک اسم اصیل ایرانی را برای او انتخاب کنند که هنوز تصمیم قطعی برای این نام نگرفته اند.
 
ماه چهره خلیلی و همسرش
 
 او درباره بازیگری بعد از مادرشدنش هم می گوید که در درجه اول میخواهد وظیفه مادری اش را انجام دهد و اولویت هایش که از 12 سال پیش بازیگری بوده تغییر دهد .
به نظر او حس مادری گاهی قابل بیان نیست و هرچه به پایان بارداری اش نزدیک تر می شود بیشتر این حس را درک می کند و دوست دارد هرچه زودتر دوران بارداری اش تمام شود چون به نظر او 9 ماه خیلی طولانی است.
 
بازیگران در جشن تولد ماه چهره خلیلی
 
 در جریان این مصاحبه که در روز تولد ماه چهره خلیلی بود عوامل فیلم هدیه برای او جشن تولدی دوستانه با حضور همسرش برای او گرفته بودند که از جالبی این تولد هدیه هایی بوده که برای او آورده بودند مثل لباس نوزاد و کفش و .. که ماه چهره با دیدن آنها شگفت زده شده بود.
 

ماه چهره خلیلی ، خبر بارداری ماه چهره خلیلی در جشن تولدش

4.2118
این مطلب مفید بود ؟9919
برگرفته از تی وی پلاس - / ک
وبگردی