مایکروسافت در ایران

مایکروسافت برای اولین بار در ایران + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1394کد مطلب : 20645زمان مطالعه : 1 دقیقه
شرکت بزرگ مایکروسافت پس از اعلام لغو تحریم ها به تازگی در بازار موبایل ایران نمایندگی فروش گوشی های خود را افتتاح کرده است.

افتتاح نمایندگی مایکروسافت در ایران

مایکروسافت، که شرکت کامپیوتری آمریکایی و چندملیتی است و دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن، ایالات متحده آمریکا قرار دارد، به تازگی در بازار موبایل ایران شعبه فروش دایر کرد.

این فروشگاه 5 دهنه توسط پارس سامتل، نماینده انحصاری گوشی های مایکروسافت در ایران در بازار موبایل ایران واقع در خیابان حافظ تهران بازگشایی شده است و در بنرهای تبلیغاتی این شرکت هم اعلام شده، این فروشگاه برای اولین بار در ایران تاسیس می شود.

در آوریل 2014 مایکروسافت شرکت فنلاندی تولید تلفن همراه نوکیا را به قیمت هفت و نیم میلیارد دلار خرید. بدین ترتیب تولید گوشی های تلفن همراه توسط شرکت نوکیا برای همیشه به پایان رسید.

بازگشایی شعبه فروش مایکروسافت آمریکا در ایران برای اولین بار در حالی است که این روزها فضای رسانه ای درگیر اخبار مربوط به حضور مکدونالد آمریکا در ایران پس از توافق هسته ای است.

 
فروشگاه مایکروسافت در بازار موبایل

 فروشگاه مایکروسافت در ایران

فروشگاه مایکروسافت در بازار موبایل
 
این در حالی است که معمولا وقتی یک شرکت خارجی در کشوری دفتر راه اندازی می کند دست کم مقامات آن کمپانی در مراسم افتتاحیه حضور دارند ولی ظاهرا خبری از خارجی ها نبوده است و هیچ یک از مقامات رسمی مایکروسافت نیز چنین چیزی را تایید نکرده اند!
 
فروشگاه مایکروسافت در بازار موبایل

مایکروسافت برای اولین بار در ایران + تصاویر

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برگرفته از تسنیم-/ف
برچسب : مایکروسافت
وبگردی