مبارزه دراماتیک بوفالو
یک تور لیدر در تانزانیا شاهد نبرد یک بوفالو و دو شیر نر بود که موفق به ثبت لحظه نجات یافتن و مقاومت این بوفالو در مقابل حمله دو شیر نر شد.

 مبارزه دراماتیک بوفالو تنها با 2 شیر نر

شیرها قطعا یکی از برترین شکارچیان طبیعت هستند که برخی آنها را باهوش ترین حیوانات زنده بر روی کره زمین می خوانند. جالب است بدانید که وزن شیرهای نر گاها به 250 کیلوگرم می رسد که این میزان وزن در میان حیوانات دیگر، کمی زیاد است. اما تاکنون در طی مستنداتی که در رسانه های مختلف مشاهده کرده اید، آیا حیوانی توانسته است از شکار وحشتناک شیرها جان سالم بدر ببرد؟! شاید دیدن چنین صحنه ها از محیط زیست قطعا یکی از نادر ترین صحنه ها است که دیدن آن ممکن است برای هر یک از ما رخ ندهد.

حمله به بوفالو

نجات یافتن بوفالو تنها از حمله وحشیانه شیرهای نر

با این وجود اخیرا یکی راهنمایان "safari" به نام "سلیم کیولا" از تانزانیا ویدیویی را در صفحه مجازی اش منتشر کرد که بشدت در صفحات مجازی دیده شد و به تبع واکنش های زیادی از جانب کاربران صفحات مجازی نسبت به این ویدیو جالب و دیدنی شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حمله شیرها به بوفالو

حمله دراماتیک دو شیر نر به بوفالو

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، ابتدا دو شیر نر به سمت بوفالو تنها هجوم می آورند که مدتی بعد شیر نر دیگری به آنها اضافه می شود که به جنگ و جدال با بوفالو شریک نمی شود. اما باز دو شیر نر به مبارزه با بوفالو می پردازند اما بوفالو سیاه رنگ به مقاومت در مقابل آنها ادامه می دهد و در نهایت شیرها موفق به از پای در آوردن آن نمی شوند و بوفالو می تواند از حمله دو شیر جان سالم بدر ببرد.

با این حال، اغلب کاربران نام این ویدیو را مبارزه دراماتیک میان دو شیرنر و بوفالو تنها نامیدند و برخی دیگر مقاوت بوفالو تحسین نمودند.

ویدیو مبارزه دراماتیک بوفالو تنها با 2 شیر ؛

فیلم دراماتیک از لحظه حمله دو شیر به بوفالو تنها

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی