مجتبی جباری

یکی از تیم های لیگ برتری به دنبال جذب مجتبی جباری

تاریخ انتشار : 20 آذر 1396کد مطلب : 61080زمان مطالعه : 1 دقیقه
احتمال می رود مجتبی جباری در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال جدا می شود و به احتمال زیاد به تیم سیاه جامگان می پیوندد.

مشتری جدید برای مجتبی جباری

یکی از تیم های لیگ برتری به دنبال جذب هافبک مجبوب آبی ها است. مجتبی جباری، هافبک آبی ها در نقل و انتقالات تابستانی و ابتدای لیگ هفدهم به تیم فوتبال استقلال پیوست اما این بازیکن در نیم فصل نخست هرگز نتوانست همان شماره 8 گذشته آبی ها شود.

سرمربی آلمانی استقلال اعتقادی به بازی جباری ندارد و به احتمال بسیار زیاد این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا خواهد شد. ظاهرا گفته می شود رضا عنایتی، بازیکن سابق استقلال و سرمربی فعلی سیاه جامگان قصد دارد دوست قدیمی خود را در اختیار بگیرد. احتمال رفتن جباری به تیم سیاه جامگان بسیار زیاد است.

مجتبی جباری

جباری از استقلال جدا می شود

بیوگرافی مجتبی جباری:

جباری تاکنون 31 بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است و موفق به زدن 3 گل شده است و وی 14 پاس گل نیز در تیم ملی داده است. هم چنین وی در فروردین ماه سال 1393 برای همیشه از تیم ملی ایران خداحافظی کرد. وی که دارای اصالت اردبیلی می باشد به همراه آندرانیک تیموریان از استعدادهای پرورش یافته جوانان باشگاه استقلال تهران به شمار می روند که در لیگ 11 هر دوی آنان بار دیگر در تیم بزرگسالان استقلال تهران به نقش آفرینی پرداختند.

جباری فوتبال را از جوانان راه آهن و زیرنظر سرمربی وقت آن آغاز کرد. وی با بازی های قابل قبولی که انجام داد توانست نظر احدی مربی وقت جوانان استقلال را به خود معطوف کند و راهی باشگاه استقلال شود.

یکی از تیم های لیگ برتری به دنبال جذب مجتبی جباری

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برگرفته از برنا،ویکی پدیا/ی
برچسب :
وبگردی