مجری زن مصری
بسمه وهبه مجری زن مصری برای لحظاتی با صحبت در مورد آرزوی بزرگی که در سر دارد بینندگان را شوکه کرد ، این مجری مشهور جملاتی در مورد تبلیغات ضد اسلامی گفت.

وقتی مجری زن مصری در برنامه زنده بینندگان را غافلگیر کرد

آرزوی داشتن حجاب که در برنامه زنده توسط مجری زن مصری عنوان شد برای لحظاتی همه را غافلگیر کرد تا خبرگزاری های این کشور عنوان "مجری معروف مصری که یک آرزوی بزرگ در سر دارد، برای لحظاتی بینندگان را شوکه کرد" را منتشر کنند.

عکس بسمه وهبه

بسمه وهبه مجری زن مصری

ماجرای آرزوی بسمه وهبه مجری زن مصری

بسمه وهبه، مجری معروف مصری با حرف هایش در یک برنامه زنده تلویزیونی همه بینندگان را شوکه کرد؛ این مجری زن آرزویی بزرگ در سر دارد، وهبه از خدا می خواهد کمکش کند تا حجاب بر او آسان شود و آرزو می کند قبل از مرگش بتواند حجاب کامل را رعایت کند.مجری مصری در بخشی از صحبت هایش می گوید:«فاطمه باش!، راهت را ادامه بده و مطمئن باش حیا، احساس و قرآن همراه تو هستند.» وقتی حرف های این مجری در شبکه های اجتماعی منتشر شد، مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت. بررسی ها نشان می دهد، بر خلاف تبلیغات ضداسلامی غرب و هجمه های بی پایان رسانه های غربی به حجاب و عفاف زنان مسلمان، رعایت حجاب اسلامی در سراسر دنیا در حال گسترش بوده و حتی به نقاطی از جهان که در آنها زنان مسلمان و دارای حجاب مورد تبعیض و رفتار ناعادلانه قرار می گیرند نیز رسیده است

آرزوی غافلگیرانه مجری زن مصری در برنامه زنده +عکس

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی