الهه رضایی مجری

مجری های نوستالژیک دهه شصت در یک قاب + تصاویر

تاریخ انتشار : 18 مهر 1396کد مطلب : 57845زمان مطالعه : 3 دقیقه
الهه رضایی مجری محبوب برنامه های کودک سالهای دهه شصت تصویری از مجری های نوستالژیک بچه های دهه شصت و هفتاد منتشر کرد که در ادامه مشاهده میکنید.

مجری های نوستالژیک بچه های دهه شصت

بچه های دهه شصت خاطرات زیادی با تلویزیون و مجری هایش دارند که هنوز هم یکی از بی نظیرترین خاطرات عمرشان است. مجری های نوستالژیک بچه های دهه شصت اگرچه خطوطی روی صورتشان نمایان شده اما مهربانی چهره هایشان همیشگی است. در روز کودک پنج مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت دورهم جمع شدند و از روزهای خوب اجرا در آن سالها گفتند.

دورهمی مجری های نوستالژیک بچه های دهه شصت

برنامه عصر خانواده در روز کودک میزبان پنج مجری سرشناس برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون بود و الهه رضایی تصویری از این دورهمی را با دوستدارانش به اشتراک گذاشت.

مجری های نوستالژیک

مجری های محبوب بچه های دهه شصت در یک قاب

الهه رضایی مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت با انتشار این عکس نوشت :به مناسبت روز کودک ما پنج مجری قدیمی تر برنامه های کودک و نوجوان شبکه یک و دو سیما در برنامه عصر خانواده جمع شدیم ، البته گیتی خانم خامنه خودش مجری بود و بقیه مهمان...

حیفم اومد این عکس رو که با عوامل برنامه ساز برنامه عصر خانواده گرفتیم اینجا نذارم . با سپاس از همه این عزیزان....

الهه رضایی ، گیتی خامنه ،شیده معاونی ، مینا هاشمی و اکرم محمدی خواه پنج مجری نوستالژیک بچه های دهه شصت در این قاب حضور دارند.

مجری های نوستالژیک دهه 60 را بیشتر بشناسید

اکرم محمدی خواه یکی از مجریان قدیمی برنامه کودک شبکه دوم سیما است که در دهه هفتاد اجرای برنامه کودک را در این شبکه برعهده داشت.

اکرم محمدی خواه

اکرم محمدی خواه مجری نوستالژیک تلویزیون


مینا هاشمی متولد 1350 است که از سال 1364 کار خود را در سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی آغاز کرد. خانم مینا هاشمی یکی از مجریان دهه هفتاد برنامه کودک و سیمای نوجوان شبکه اول سیما بودند.

مجری های نوستالژیک

مینا هاشمی در کنار گیتی خامنه و الهه رضایی


 شیده معاونی فعالیت هنری خود را در سال 1359 شروع کرد . در کارنامه او می توان به گویندگی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی به شکل حرفه ای اشاره کرد.

شیده معاونی

شیده معاونی مجری نوستالژیک دهه شصت

او کارش را با برنامه بچه های انقلاب شروع کرد و از سال 1371 همزمان با رادیو مجری گروه کودک شبکه یک شد.پس از 12 سال از سال 83 دوباره به مدت دو سال به کار در رادیو پرداخت و کار در سیما را رها کرده تا این که دعوتنامه شبکه دو به دستشان رسید و همکاری با سیما را دوباره از سر گرفتندایشان کارهای تلوزیونی را ترجیح می دهند چون از طریق تصویر ارتباط بیشتری با بچه هایی که در خانه بودند، می توانستند برقرار کنم. همچنین در سال 1373 ازدواج کردند و یک فرزند دختر به نام نازنین دارند.


گیتی خامنه مجری برنامه های کودک تلویزیون شبکه یک از سال 1358 تا اواسط دهه 70 بود. او به مدت 15 سال در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به فعالیت پرداخت و سپس به خارج از ایران رفت.وی در سال 1389 دوباره به ایران بازگشت. پس از بازگشت، در شبکه تهران به اجرای برنامه «بچه های دیروز» مشغول شد که به بیان خاطرات کودکان دهه 60 اختصاص دارد.

گیتی خامنه

گیتی خامنه مجری معروف کودک و نوجوان

او کار خود را در گروه کودک و نوجوان صدا و سیما آغاز کرد.


یکی از مجری هایی که در دهه شصت حضور داشت و تا دهه هفتاد هم بچه ها را جلوی تلویزیون می نشاند تا حرف های خوب و مهم بزند و خبر از کارتون و برنامه بعدی بدهد الهه رضایی است.

الهه رضایی

الهه رضایی مجری محبوب برنامه کودک

او هم اکنون مدیر یک مهد کودک نقلی در دیباجی شمالی است و هنوز هم با بچه ها سر و کله می زند. وی در سال 1358 و هنگامی که 15 ساله بود، برای اجرا در برنامه کودک پذیرفته شد و فعالیت خود را آغاز کرد. در تیر ماه همین سال بود که اولین اجرای خود را مقابل دوربین انجام داد. او در دهه شصت خورشیدی به عنوان مجری برنامه کودکان توانست به اوج معروفیت خود در تلویزیون برسد.
مجری های نوستالژیک

الهه رضایی مجری محبوب برنامه کودک در کنار گیتی خامنه

 

مجری های نوستالژیک دهه شصت در یک قاب + تصاویر

518
این مطلب مفید بود ؟180
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی