روزهای بهتر

تاریخ و ساعت پخش سریال روزهای بهتر

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1396کد مطلب : 47145زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال روزهای بهتر به کارگردانی حمیدرضا لوافی از شنبه روی آنتن شبکه یک میرود و جایگزین سریال علی البدل میشود.

روزهای بهتر جایگزین علی البدل شد

شبکه یک یک سریال جدید را جایگزین مجموعه تلویزیونی علی البدل کرد . این مجموعه تلویزیونی یک سریال 30 قسمتی است که روایتگر داستان های مختلف است.

مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به تهیه کنندگی احمد زالی از شنبه 19 فروردین روی آنتن می رود.
با توجه به اتمام سریال نوروزی «علی البدل» مجموعه اپیزودیک «روزهای بهتر» از شنبه پخش خواهد شد. این سریال در 6 قصه پنج قسمتی و در مجموع 30 قسمت در حال تولید است و قرار است از 19 فروردین قصه اول این مجموعه با نام «گذر از مه» از شبکه یک پخش شود.

کارگردان این اپیزود حمیدرضا لوافی است که در پنج قسمت 45 دقیقه ای آماده نمایش است. سریال «روزهای بهتر» حاوی موضوعات متنوع اجتماعی است که هر هفته داستان یک مجموعه پنج قسمتی آغاز و به سرانجام می رسد.

علیرضا افتخاری خواننده تیتراژ این سریال است که قطعه «دل دیوونه» را با شعری از عبدالجبار کاکایی خوانده است. «گذر از مه» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:20 از شبکه یک روی آنتن خواهد رفت.

خلاصه مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر

مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر

آزیتا حاجیان در مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر

در خلاصه داستان قصه «گذر از مه» آمده است:اسفندیار، نوجوان روستایی است که رویای بدست آوردن شهرت و ثروت از راه فوتبالیست شدن را در سر دارد. او در این راه تلاش فراوانی می کند تا بدین وسیله به مادرش که سالهاست به تنهایی بار زندگی را بر دوش می کشد، کمک کند...

آزیتا حاجیان، پرویز فلاحی پور، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مجید پتکی، محمد نوری و میلاد حسین پور از بازیگران اصلی قصه «گذر از مه» هستند. سایر عوامل این مجموعه عبارتند از:مدیرتصویربرداری جلال زارع، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز سیامک مردانه، صدابردار بابک نیازی، صداگذار بهروز معاونیان، نویسنده فرهاد پورسعیدی، تدوین جعفر میراشرفی، طراح گریم محسن دارسنج، صداگذار بهروز معاونیان، آهنگساز سید عماد توحیدی، طراح صحنه و لباس محسن غلامی، مدیرتولید بهمن صادق حسنی، جانشین تولید ایلیا مهرعلیزاده، مدیرتدارکات محمد جعفری، عکاس امیر اصغرزاده و امین حق شناس.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» به تهیه کنندگی احمد زالی محصول گروه فیلم وسریال شبکه یک سیما است.

تاریخ و ساعت پخش سریال روزهای بهتر

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از مهر / م.ف
وبگردی