مجموعه تلویزیونی پایتخت
مرتضی میرباقری معاون سیما با حضور در پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پایتخت این مجموعه را برندی برای نوروز شبکه یک سیما دانست.

معاون سیما از پخش مجموعه تلویزیونی پایتخت خبر داد

مجوعه تلویزیونی پایتخت ساخته موفق سریوس مقدم بعد از گذر از روزهای سخت فیلمبرداری برای نوروز 97 آماده میشود و لحظات شادی را در تلویزیون برای مردم رقم خواهد زد. معاون سیما در دیداری که از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پایتخت داشت از پخش این سریال در نوروز 97 خبر داد.

دیدار معاون سیما از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پایتخت

مرتضی میرباقری معاون سیما با حضور در پشت صحنه سریال پایتخت با عوامل این مجموعه در مورد روند تولید پنجمین سری «پایتخت» گفتگو کرد.

وی این مجموعه را برندی برای نوروز شبکه یک سیما خواند و افزود:این مجموعه خوش ساخت سال ها است که مورد توجه گروه بی شماری از بینندگان تلویزیون قرار گرفته است و به همین ترتیب در نوروز هر سال انتظار دارند تا با خانواده با «پایتخت» همراه شوند.

مجموعه تلویزیونی پایتخت

معاون سیما در پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پایتخت

معاون سیما با قدردانی از عوامل تولید این مجموعه تاکید کرد:مردم به برنامه های مفرح و شاد تمایل دارند و این مجموعه علاوه بر این ویژگی توانسته خانواده ای ایرانی را به تصویر درآورد.

وی اضافه کرد:«پایتخت 5» تلاش کرده تا علاوه بر بیان موضوعات داخلی به مسایل منطقه ای ورود و با ایجاد موقعیت های طنز موضوعات داخلی و خارجی را مطرح کند.

میرباقری با اشاره به روند رو به رشد صنعت نمایشی اضافه کرد:سینمای دفاع مقدس بعد از گذشت سال ها توانست به مقوله جنگ نگاهی طنازانه داشته باشد، ولی امروزه با رشد کیفیت صنعت نمایشی در کشور، شاهد این هستیم که می توانیم در لحظه از زوایای مختلف موضوعات منطقه ای را بررسی کنیم.

مجموعه تلویزیونی پایتخت 5 با نگاهی به مسایل منطقه ای، نوروز 97 روی آنتن شبکه یک سیما می رود. آخرین سکانس های این مجموعه در دهه اول محرم جلوی دوربین رفت. به گفته الهام غفوری تهیه کننده مجموعه همزمان مراحل فنی بخش هایی از مجموعه انجام شده است.

«پایتخت 5» همچنان بازیگران اصلی و ثابت خود یعنی علیرضا خمسه، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر و نسرین نصرتی را همراه دارد و سیروس مقدم پنجمین قسمت از این مجموعه را کارگردانی کرده است.

این مجموعه تلویزیونی در 13 تا 15 قسمت برای پخش از شبکه یک سیما در نوروز 97 تهیه می شود. پنجمین سری سریال پایتخت در شرایطی منحصر به فرد تولید شده است.

مجموعه تلویزیونی پایتخت برندی برای نوروز شبکه یک!

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
وبگردی