محافظت از فرزندان در کره جنوبی
در کره جنوبی والدین برای محافظت و آسیب نرسیدن به فرزندانشان در مدارس از سرویس های عجیبی به نام عموهای جعلی استفاده می کنند.

محافظت از فرزندان با عموهای جعلی

بعد از تولد نوزادی که برای به دنیا آمدن آن ماه ها صبر نموده اید، مسئولیت سنگینی بر عهده شما قرار می گیرد که اگر شما پدر و مادری با مسئولیت باشید دائما تلاش می کنید تا به هر نحوی از فرزند خود در تمام طول عمرش مراقبت نمایید.

اما این میزان مراقبت باید بقدری باشد که فرزند شما در زندگی آینده اش آسیب نبیند و بتواند از عهده خود برآید. با این وجود یکی از مشکلات احتمالی برای فرزند شما در مدارس دعوا و جر و بحث با دانش آموزان دیگر است که ممکن است در طی آن آسیب ببیند.

لازم به ذکر است که این تنها یک احتمال است که والدین کره جنوبی آنرا بسیار جدی گرفته اند و برای مقابله با آن دست به کاری عجیب و باور نکردنی زدند که قطعا برای شما شوکه کننده خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

محافظت از فرزندان در کره جنوبی

مراقبت از فرزندان با استخدام عموهای جعلی

در اوایل سال جاری رسانه های کشور کره جنوبی خبری عجیب در مورد اقدام غیر منتظرانه والدین این کشور منتشر کرد که برای بسیاری از مخاطبان شوکه کننده بود. والدین کره جنوبی برای آنکه فرزندشان در مدارس توسط دانش آموزان دیگر آسیب نبینند، از سرویس عجیب و غریب به نام " عموهای جعلی " استفاده می کنند که توسط شرکت های متعددی این ایده در حال اجرا و خدمات رسانی به مشتریان خود هستند.

برای مثال یکی از همین شرکت ها واقع در سئول مردانی رااستخدام نموده است که روزانه به مدت 30 الی 40 ثانیه به دنبال دانش آموز مورد نظر می افتد تا او را از خطرات احتمالی حفظ نماید که برای هر روز به میزان 445 دلار پول دریافت می کنند. برخی دیگر از این شرکت ها هستند که قیمت دریافتی آنها متفاوت است!!

این ایده شاید از دید هر یک از ما ایده ای کاملا احمقانه باشد که پدر و مادر ها برای مراقبت از فرزندانشان انتخاب نموده اند و والدین این کشور از مسئولین خواستند تا به آنها حق بدهند تا آنها باید در طی هر شرایطی از فرزندشان مراقب باشند.

روش جالب کره ای ها برای محافظت از فرزندان

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی