نمناک اخبارجامعه زمان محاکمه خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی مشخص شد
محاکمه خاوری ، مدیرعامل سابق بانک ملی
رئیس کل دادگستری استان از محاکمه خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی خبر داد خاوری 30 آبان ماه در دادگاه انقلاب به صورت غیابی محاکمه می شود.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1396

محاکمه غیابی خاوری در 30 آبان

غلامحسین اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگاران و در رابطه با محاکمه خاوری گفت:جلسه رسیدگی به پرونده محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی در رابطه با اقدامات نامبرده روز سه شنبه 30 آبان ماه در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار خواهد شد.

وی گفت:با توجه به عدم حضور متهم در ایران پس از صدور کیفرخواست از ناحیه دادسرای تهران اقدامات قانونی مبنی بر صدور قرار رسیدگی غیابی و ابلاغ مراتب از طریق نشرآگهی در جراید کثیرالانتشار انجام و وقت رسیدگی تعیین شده است و در موعد مقرر برابر ضوابط و مقررات قانونی رسیدگی قضایی انجام و رای مقتضی صادر خواهد شد.

محاکمه خاوری

محاکمه غیابی خاوری

رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد:نهایتا در صورت محکومیت، پرونده جهت اجرا به دادسرا اعاده خواهد شد و به موجب قانون آثار و تبعات و اقدامات بین المللی در خصوص محکومان تحت تعقیب بیش از آثار و تبعاتی است که شامل متهمان فراری می باشد.

محمودرضا خاوری مدیرعامل فراری بانک ملی ایران یکی از مفسدان اقتصادی در جریان پروند فساد 3000 میلیاردی بود که به کانادا گریخت. حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه در یکصد و هجدهمین نشست خبری خود از محاکمه خاوری خبر داده بود.

تاریخ محاکمه خاوری مشخص شد

برگرفته از میزان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف