محبت کردن
مردان با محبت کردن به همسرشان می توانند که بداخلاقی در زنان خود را درمان کنند و یک زندگی مشترک ایده آل برای خود بسازند.

درمان بد اخلاقی های زنانه با محبت کردن همسرانشان

اگر همسر شما نیز دچار بداخلاقی شده است به جای اینکه دنبال روش های درمان او بگردید کمی هم به رفتار خودتان توجه داشته باشید زیرا در اغلب موارداین مردان هستند که باعث بد خلقی زنان می شوند .مردان با محبت نکردن به همسرشان باعث ایجاد این بد خلقی ها می شوند . پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا با معجزه محبت کردن مردان در زندگی زناشویی بیشتر آشنا شوید.

محبت کردن مردان درمان بد اخلاقی زنان

محبوب همسر بودن، ابتدائی ترین حق هر زن متاهلی است. اگر به این حق توجه نکردید در مواجهه با بداخلاقیهای او خودتان را هم ملامت کنید .در ضمن اگر در ابتدای ازدواجتان عاشق همسرتان بودید هنوز هم می توانید آن عشق را تجربه کنید. اگر عاشق دیگری بوده اید، همسرتان نیز مثل اوست و می تواند محبوب شما باشد. اگر پیش فرضهایتان را کنار بگذارید و محبت کنید، عشق خودش را نشان خواهد داد .اشکال شما این است که همسرتان را به همان شکلی که هست دوست ندارید و این واقعا اشکال شماست. او می توانست با همین خصوصیات محبوب فرد دیگری باشد اما به رسم ازدواج اکنون همسر شماست .

معجزه محبت کردن

محبت کردن مردان درمانی مناسب برای بداخلاقی زنان

بسیاری از زنها در عین اینکه بداخلاقند، مظلومند
بیچاره ها از وقتی ازدواج کرده اند، یک کلمه ی زیبا نشنیده اند. هیچ وقت مثل بعضی از زنها که همسرانشان روزی هزار بار فدایشان می شوند احساس ناز بودن را تجربه نکرده اند. ا

واقعا این خصلت بسیاری از مردان ضعیف یا عصبی و مغرور است. مردانی که شاید در کار و فعالیتهای اجتماعی کسی باشند اما در هنر عاشقی هیچ اند. به جای خریدار بودن، خودشان مثل یک زن طناز نیاز به ناز کشیدن دارند. مردهایی که اگر ادبیاتشان را به خوبی نفهمی، همیشه باید بدرفتاریهای پنهانشان را تحمل کنی. بدرفتاریهایی که به رو نمی آورند اما مخفیانه و بی سرو صدا اعمال می کنند. یکی از همین بدرفتاریها بی حوصله بودنشان در بازی و نوازشهای عاشقانه در روابط زناشویی است .
گاهی تاثیر کلمات عاشقانه و توجه کردن های عاطفی ،آنقدر زیاد است که مثل یک معجزه حالو هوای خانه را تغییر می دهد .زنها در شان خودشان نمی بینند که مثل مردها سر این چیزها چانه بزنند اما مثل مردها ناراحت می شوند و گاهی بی آنکه خودشان هم دلیل آن را بفهمند عصبی و بدخلق می شوند .
هر زنی حق دارد از محبت یک مرد سیر شود. همین محبت است که او را به صورت طبیعی نسبت به همان یک مرد وفادار می کند. زنی که از محبت چیزی ندیده است می تواند به خاطر دیانت یا ملاحظه قواعد عرفی وفادار باقی بماند اما لزوما زنی مهربان و خوش اخلاق نخواهد بود. چرا که بی مهری او را بی قرار خواهد کرد و این بی قراری خودش را نشان خواهد داد .
هر مردی اگر هنر عاشقی را بیاموزد و مهارت استفاده از کلمات عاشقانه را به دست آورد می تواند همسرش را به لحاظ عاطفی به خود وابسته کند و از این طریق راه را بر بسیاری از تنشهای خانوادگی ببندد. این چیزی است که شاه کلیدش به دست مردان است. اما متاسفانه بسیاری از مردان در روابط عاطفی خود از گفتن جملات کوتاه و آرام دریغ می کنند تا مجبور باشند برای مطیع کردن همسرشان صدها جمله را با فریاد بگویند .

معجزه محبت کردن

محبت کردن مردان به زنان شاه کلید یک زندگی عاشقانه

آقایان به خصوصیات زنانه توجه داشته باشند
زنان در ابتدای یک رابطه ی زناشویی شاید چندان طالب و راغب نباشند اما بعد از شنیدن کلماتی _ که مردها بهتر می دانند_ خیلی وضع فرق می کندو محبت نشان می دهند. اهمیت کلمات عاشقانه برای زنان دقیقا مانند اهمیت ظاهر مناسب زن ،برای مردان است. توجه کردن به این خصوصیت زنان اهمیت زیادی دارد .

دو راهکار برای محبت کردن به همسر

مردانگی با مهربانی
یک زن نمی خواهد که مرد زندگی اش تنها او را دوست داشته باشد و فقط به او محبت کند. او مردی مهربان می خواهد، مردی که دیگران به او اطمینان دارند و مورد تعریف و تمجید قرار می دهند. او مهربانی و ترحم را نشانه ضعف شما نمی داند و واقعیت نیز همین است. مردان زیادی هستند که مردانگی را با سنگدلی و خشم و بدخلقی هم معنا می دانند. این خیلی غم انگیز است و قلب مهربان او را به درد می آورد. شما برای اثبات قدرت و مردانگی خود نیازی به سنگدلی و بداخلاقی ندارید، گاهی فقط با کمک کردن به یک نفر می توانید مردانگی خود را به او ثابت کنید .

نیاز به استقلال
گاهی یک زن باید تنها باشد. مردان بیش از زنان از تنهایی ناراحت می شوند و حوصله شان سر می رود. بعضی مرد ها علاقه مندند همسرشان را کنترل کنند و وقتی همسرشان از خانه بیرون می رود و به او دسترسی ندارند، نگران می شوند. زنان به وقت اختصاصی برای خرید و مطالعه احتیاج دارند و مردان نباید از این که همسرشان نمی خواهد تمام وقت آزاد خود را با آن ها بگذراند، آزرده شوند. وقتی زن می خواهد تنها باشد، محبتش کم نشده، بلکه احتیاج خود را به استقلال ابراز می کند و می خواهد از خودش همراه بهتری برای زندگی مشترک بسازد .

روش محبت کردن مردان به زنان در زندگی مشترک

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
برگرفته از آلامتو ، سلامت نیوز / ف
وبگردی