محراب قاسم‌خانی

ممنوع الکاری محراب قاسم خانی و برادرش پیمان

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30111زمان مطالعه : 2 دقیقه
محراب قاسم خانی نویسنده سریال های طنز تلویزیون از ممنوع الکاری خودش و برادرش پیمان و علت جدایی اش از دورهمی مدیری سخن گفت.

علت جدایی محراب قاسم خانی از دورهمی

محراب قاسمخانی با اشاره به ممنوع الکار بودنش درباره عدم حضورش در برنامه دورهمی گفت:از هفته گذشته به من اعلام کردند که دیگر نباید در لوکیشن برنامه «دورهمی» حضور پیدا کنم و به عبارتی ممنوع الورود به لوکیشن شدم.

وی ادامه داد:تا الان هم برای رفع این ممنوعیت پیگیری های فراوانی کردم که لااقل دلیلش را متوجه شوم، اما متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده اند و تنها به گفتن این جمله بسنده کردند که ممنوع الکاری.

نویسنده سریال «پژمان» در ادامه افزود:حتی از سه سال پیش من را در صدا و سیما ممنوع کردند و در این مدت نیز دو متن برای سریال نوشتم که یکی از آنها «تلفن» نام داشت و قرار بود تا مسعود ردایی و سعید آقاخانی آن را بسازند،اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و بعد از آن نیز چند قسمت از متن سریالی دیگر را در حال نگارش داشتم که به یکباره همه چیز منتفی شد.

مهران مدیری و محراب قاسمخانی

مهران مدیری و محراب قاسمخانی در دورهمی

قاسم خانی با اشاره به حضور خود در شبکه های مجازی نیز گفت:همانطور که می دانید در شبکه های مجازی فعالیت پررنگی دارم، اما این موضوع، دلیل ممنوع بودن کارهای من نیست،چراکه برادرم پیمان قاسم خانی هم با اینکه هیچ صفحه ای در این شبکه ها ندارد، ممنوع الفعالیت است.

نویسنده سریال «ساختمان پزشکان» در ادامه بیان داشت:به هر حال «دورهمی» برنامه ای بود که ایده اولیه اش با من بود و حضور در آن را بسیار دوست داشتم،اما زمانی که چندین بار می گویند نباید قدم در لوکیشن برنامه بگذاری دیگر به غرور آدم برمی خورد.

برنامه «دورهمی» از نوروز 95 روی آنتن شبکه نسیم رفت و در آن افرادی چون:مهران مدیری،سیامک انصاری،الیکا عبدالرزاقی،شقایق دهقان،مهران رنجبر،امیرمهدی ژوله و ... به ایفای نقش پرداختند. همچنین از ابتدای کلید خوردن این برنامه، نام محراب قاسم خانی به عنوان کارگردان این برنامه مطرح شد،اما از قسمت ابتدایی نام او در تیتراژ «دورهمی» دیده نمی شد تا اینکه به جدایی وی از این برنامه که خود کارگردان آن بود منجر شد.

ممنوع الکاری محراب قاسم خانی و برادرش پیمان

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
برگرفته از فارس- /ک
وبگردی