محسن افشانی

واکنش محسن افشانی به انتشار عکس همسرش

تاریخ انتشار : 21 آذر 1396کد مطلب : 61150تعداد نظرات : 1 نظر
محسن افشانی با انتشار استوری هایی در صفحه اینستاگرامش به شایعات انتشار تصویر همسرش خاتمه داد و از تصمیمش برای منتشر کردن عکس همسرش گفت.

آیا این عکسها متعلق به همسر محسن افشانی است

همین چند روز پیش بود که محسن افشانی بازیگر پرحاشیه تلویزیون خبر ازدواجش را با انتشار پستی به صورت رسمی اعلام کرد و به جمع متاهلین پیوست. با گذشت تنها چند روز از انتشار این خبر شایعات زیادی پیرامون موضوع ازدواج این بازیگر جوان شکل گرفت و عکس های زیادی به عنوان همسر محسن افشانی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد.

محسن افشانی و معضل انتشار عکس همسرش

محسن افشانی

این خانم همسر محسن افشانی نیست

انتشار این تصاویر و معرفی آنها به عنوان همسر محسن افشانی ، بازیگر جوان ترانه مادری را وادار به واکنش کرد. محسن افشانی شب گذشته با انتشار استوری هایی در اینستاگرامش به این شایعات خاتمه داد.

محسن افشانی

این خانم مادر محسن افشانی است

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با سریال ترانه مادری در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد . این بازیگر جوان سینما و تلویزیون مدتی قبل با انتشار تصاویری خاص در صفحه اینستاگرامش به یکی از حاشیه سازترین بازیگران تبدیل شده بود و نامش در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاد بود .

محسن افشانی

محسن افشانی و معضل جدیدش

 

واکنش محسن افشانی به انتشار عکس همسرش

1.628
این مطلب مفید بود ؟919
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : محسن افشانی
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس 1397-01-13
سلام حالتون خوبه امیدوارم همیشه شاد باشی مبارکه ازدواج کردی به سلامتی خواستم هم تولدتون و سال ۱۳۹۷ و سیزده بدر را به شما و خانمتون تبریک بگم انشا ءالله که هرجا که باشید بهتون خوش بگذره
11
وبگردی