محسن افشانی و همسرش

“محسن افشانی” و همسرش در مراسم عقدشان + عکس

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396کد مطلب : 64613تعداد نظرات : 1 نظر
“محسن افشانی” بازیگر پرحاشیه این روزهای فضای مجازی بالاخره بعد از عکس های نصفه و نیمه ، از چهره کامل همسرش در مراسم عقدشان رونمایی کرد.

محسن افشانی بالاخره از عکس همسرش رونمایی کرد

18 آذرماه امسال بود که محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد. بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون کشورمان مدتی است که به حاشیه سازی روی آورده و نامش حسابی در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاده است.بازیگری که با سریال ترانه مادری در میان مخاطبان شناخته شد این روزها بیشتر از دنیای هنر در فضای مجازی شناخته شده است و گویا این علاقه شخصی این بازیگر است که حاشیه ساز باشد.

بالاخره بعد از مدتها تصاویر نصفه و نیمه از همسر محسن افشانی ، عکس کامل سویل خانم همسر آقای بازیگر رونمایی شد. این عکس تصویری از محسن افشانی و همسرش در مراسم عقدشان است .

تصاویری از مراسم عقد محسن افشانی

محسن افشانی و همسرش در روز عشق مهمان یک برنامه اینترنتی شدند و برای اولین بار گفتگویی با این شبکه اینرتنتی انجام دادند. آقای بازیگر در این مصاحبه به ادامه حاشیه سازی هایش اشاره کرد و نوید حاشیه سازی های بیشتر به همراه همسرش را داد.

محسن افشانی

مراسم عقد محسن افشانی و همسرش

 محسن افشانی

مراسم عقد محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی

عکس های جدید محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی

عکس های جدید محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی

عکس های جدید محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی

عکس های جدید محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و ادامه حاشیه سازی

ماجرا از استوری جنجالی آقای بازیگر آغاز شد و بعد از آن کلیپی که با خانمی بدون حجاب در یک میهمانی منتشر شد حسابی حاشیه ساز شد. البته این حاشیه سازی های محسن افشانی ماجرایی ادامه دار است.محسن افشانی پیش از ماجرای پست های اینستاگرامش با حضور در برنامه دلویزیون و اشک ریختن روی آنتن برنامه زنده برای عشق از دست رفته اش سوژه کاربران شده بود و هزار اما و اگر درباره ماجرای عشقی محسن افشانی شکل گرفت. اما ماجرا به همین جا ختم نشد . حالا با ازدواج کردنش گفته است که منتظر حاشیه های بیشتر از من و سویل باشید.

 

محسن افشانی و همسرش در مراسم عقدشان + عکس

1.984
این مطلب مفید بود ؟3252
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
یاسمن 1396-12-01
آقای افشانی من شما رو خیلی دوست دارم و آرزو دارم در کنار همسرتون خوشبخت باشین
427
وبگردی