محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش در سفر کربلا + تصاویر

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396کد مطلب : 65071زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرام از یادآوری خاطره آشنایی با همسرش سویل گفت.

اولین سفر مشترک محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون کشورمان چند ماهی است که به جرگه متاهلین پیوسته است . بازیگر جوان کشورمان به تازگی به همراه همسرش سفری به بین الحرمین داشته و تصویری از این سفر را با همراهانش به اشتراک گذاشته است.

سویل همسر محسن افشانی در این مکان مذهبی با پوشش چادرش نظرهای بسیاری را به خود جلب کرده است.

ماجرای آشنایی محسن افشانی و همسرش در محرم

محسن افشانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:من و سِویل محرم سال ٩٥ با هم آشنا شدیم، اومدیم پیش کسیکه ما رو به هم رسوند! یا حسین خودت نگهدار ما باش... . #عراق #کربلا #بین_الحرمین_الشریفین . ٩٦/١٢/٠٨

 محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش در بین الحرمین

همسر محسن افشانی

محسن افشانی و همسرش در نجف

18 آذرماه امسال بود که محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد. بالاخره بعد از مدتها تصاویر نصفه و نیمه از همسر محسن افشانی ، عکس کامل سویل خانم همسر آقای بازیگر رونمایی شد. این عکس تصویری از محسن افشانی و همسرش در مراسم عقدشان بود .

 محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش در نجف

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با سریال ترانه مادری در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد . این بازیگر جوان سینما و تلویزیون مدتی قبل با انتشار تصاویری خاص در صفحه اینستاگرامش به یکی از حاشیه سازترین بازیگران تبدیل شده بود و نامش در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاد بود .

سویل همسر محسن افشانی

محسن افشانی و همسرش سویل

حالا بعد از گذشت چند ماه از آغاز زندگی مشترک این بازیگر جوان ، در اولین سفر زندگی مشترک ، محسن افشانی به همراه همسرش راهی نجف و کربلا شد و در این سفر زیارتی تصاویری به یادگار در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس جدید محسن افشانی و همسرش در کربلا

3.649
این مطلب مفید بود ؟3514
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : محسن افشانی
وبگردی