محسن حاجیلو

محسن حاجیلو از زندگی شخصی و کاری اش میگوید + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 آبان 1394کد مطلب : 22660تعداد نظرات : 1 نظر
محسن حاجیلو مجری برنامه آقای دلواپس در گفتگویی از زندگی شخصی و کاری اش گفت.

گفتگو با محسن حاجیلو 

محسن حاجیلو مجری و گزارشگر تلویزیون که اغلب او را با نام آقای دلواپس میشناسند از خاطرات کودکی خود و دلواپسی هایش میگوید.

محسن حاجیلو فعالیت خود را از سال 1376 و با بازیگری در مجموعه طنز «ساعت خوش» آغاز کرد. وی در برنامه هایی چون «راه عاشقی»، «آقای دلواپس» و... به عنوان گزارشگر حضور داشته است. گفتگوی ما را با این هنرمند در ادامه می خوانید:
سین:از دوران کودکی تون بگید.
جیم:من در یک خانواده پرجمعیت و ورزشی متولد شدم. 9 تا بچه بودیم 6 برادر و 3 خواهر. یکی از برادرانم «علی حاجیلو» کشتی گیر تیم ملی بود و برادر دیگرم «اصغر حاجیلو» در تیم استقلال فوتبال بازی می کرد و یکی از فوتبالیست های با تعصب استقلال بود، خودم هم دروازه بان تیم ملی هندبال بودم.
 
محسن حاجیلو

سین:بچه آرامی بودید یا شیطون؟
جیم:خیلی شیطون بودم، در مدرسه همیشه بچه های زرنگ را مبصر می کردند اما آن موقع برای اینکه من کمتر شیطنت کنم، با اینکه بچه تنبل و درس نخوانی بودم، مرا مبصر کردند.

سین:بازی و تفریح شما در کودکی؟
جیم:گرگم به هوا، هفت سنگ و...
سین:خاطره ای از دوران کودکی تون بگید.
جیم:یکی از شیطنت های ما در کودکی این بود که سر کلاس درس، دانه های ماش رو از طریق لوله خودکار به بچه های دیگه پرتاب می کردیم. یادمه یکبار من می خواستم این کار رو بکنم که به سمت معلم پرتاب شد، بعد معلم همون لحظه منو از کلاس اخراج کرد و گفت برو با اولیا بیا، من هم رفتم برادر کوچکتر که اسمش «ولی» بود رو به مدرسه آوردم. معلم گفت:این کیه؟! گفتم:«خودتون گفتید ولی تون رو بیار»، بعد معلم که کلی عصبانی شده بود، دستش رو بالا برد که به من سیلی بزنه، منم جای خالی دادم و به صورت برادرم «ولی» سیلی زد. بعد متوجه شدم که منظورش از ولی، پدر و مادرم بودن.

سین:از چه زمانی متوجه علاقه تان به اجرا شدید؟
جیم:من از کودکی در فعالیت های هنری مدرسه شرکت می کردم. فعالیتم رو با بازیگری در «ساعت خوش» ساخته «مهران مدیری» آغاز کردم و بعد وارد حیطه اجرا و گزارشگری شدم. در حال حاضر در برنامه هایی مثل «آقای دلواپس»، «تکیه عاشقی» و... هم بازیگری می کنم نه گزارشگری، چون گزارشگر ها معمولاً کمتر در تصویر حضور دارند اما من در لحظه لحظه برنامه هایم حضور دارم و بازیگری می کنم.

سین:در کارهای منزل به همسرتون کمک می کنید؟!
جیم:بله خیلی زیاد، من استاد ظرف شستن هستم. علاوه بر این آشپزی، خیاطی و... را هم به خوبی انجام می دهم.

سین:چند فرزند دارید؟
جیم:یک دختر به نام هدیه که مهندس است و ازدواج کرده و یک پسر به نام حامد که در عرصه اجرا فعالیت می کند.
 
محسن حاجیلو
 


سین:چه سبک موسیقی را گوش می کنید؟
جیم:موسیقی های آرامش بخش را خیلی دوست دارم.


سین:اهل فوتبال هستید؟
جیم:خانواده ما به خاطر برادرم اصغر که فوتبالیست تیم استقلال بود، به شدت طرفدار استقلال هستند. من دوستان پرسپولیسی بسیاری دارم و برایشان احترام خاصی قائلم اما بیشتر طرفدار تیم ملی هستم.

سین:از اینکه در برخی برنامه های طنز با شخصیت آقای دلواپس شوخی کردند، ناراحت نشدید؟
جیم:نه به هیچ وجه، چون من هم با استفاده از بیان طنز بسیاری از معضلات جامعه را در برنامه مطرح می کنم.
از اینکه مردم شاد باشند و لبخند بزنند، لذت می برم. جوانان امروز نصیحت و موعظه را دوست ندارند و می توان با طنز بسیاری از موارد را به آن ها منتقل کرد.
 
سین:در چه زمینه های دیگر هنری فعالیت می کنید؟
جیم:من به همراه یک گروه که متشکل از خواننده هاست، در خارج از کشور برنامه اجرا می کنم. یک برنامه وجود دارد که در آن افراد خاطرات طنز خود را برای دیگران بیان می کنند.

سین:کلام پایانی شما؟
جیم:همدیگه رو دوست داشته باشیم و به میهن عزیزمان «ایران» عشق بورزیم.

محسن حاجلیلو ، زندگی شخصی محسن حاجیلو

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
1 نظر به ثبت رسیده است
سما1396-12-24
خوشم میاد آقای حاجیلو در آستانه هفتادسالگی طوری رفتار میکنه که انگار بیست سالشه به همه هم میگه پدر جان مادر جان حتی اگر بیست سال کوچکتر از خودش باشه... واقعاً بعضی ها چقدر دلشون جوونه حتی اگر قوزش دراومده باشه
211
وبگردی
    not found