محسن محمد سیفی و مهسا جاور

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

کد مطلب : 34228تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب قصد داریم با محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور که زوج ورزشی هستند آشنا شویم شامل بیو گرافی و عکس ها و ...

 آشنایی با محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

مهسا جاور و محسن محمد سیفی را باید به عنوان یکی از پر مدال آورترین زوج ورزشی کشورمان معرفی کرد؛ زوجی زنجانی که کلکسیون افتخاراتشان 18 مدال جهانی و آسیایی را در خود جای داده است. همین موضوع بهانه ای شد تا به سراغ هردوی آنها برویم و از آنها بخواهیم از سختی ها و شیرینی های زندگی شخصی و ورزشی شان بگویند.

مهسا جاور و محسن محمد سیفی زوج ورزشکار ایران که بازی های آسیایی باعث پیوند میان شان شده است، زندگی دو ورزشکار در کنار هم در نگاه اول سخت به نظر برسد اما از نگاه این زوج، ورزشکار بودن یکی از مهم ترین ملاک های ازدواجشان بوده است.

عکس های محسن محمد سیفی

عکس محسن محمد سیفی و مهسا جاور


بیوگرافی مهسا جاور

مهسا جاور متولد 12 اردیبهشت 1373 در زنجان، قایقران رشته روئینگ است . یکی از مهمترین معیارهای این رشته قد بلند است. زمانی که من وارد روئینگ شدم این رشته یک سال بود که به ایران آمده بود. آن زمان مربی من خانم ذوالقدر در اردوی تیم ملی بودند. ما در زنجان تمرینات هوازی و استقامتی را آغاز کردیم که آن زمان به ما گفتند که برای انتخابی تیم ملی به تهران خواهیم رفت. ما خندیدم که تیم ملی کجا و ما کجا ! اما می رویم شانس خود را امتحان کنیم.

محسن محمد سیفی و مهسا جاور

مهسا جاور و همسرش در خندوانه

یک مربی خارجی آن زمان در ایران بود که از من تست وزنه و دویدن گرفت و در نهایت ما در قایق نشستیم. اولین باری که من نشستن در قایق را تجربه کردم در اردوهای تیم ملی بود. بر اساس آمادگی های فیزیکی به اردو دعوت شدیم و در اردوها با قایق تمرین کردم و تقریبا تا حالا مداوم در اردوها بوده ام.

محسن محمد سیفی بیوگرافی

افتخارات مهسا جاور 

  • مدال نقره اوآن 2013 در رشته روئینگ چهار نفره زنان
  • مدال برنز اینچئون 2014 در رشته روئینگ چهاره نفره زنان

 بیوگرافی محسن محمد سیفی

محسن محمد سیفی متولد 1368 در زنجان، ورزشکار ووشو است .سال 1379 زیر نظر رامین موحدنیا در رشته های رینگی وارد ورزش های رزمی شد و از سال 83 به ووشو روی آورد و سال 85 باوجود تلاش فراوان در اردوی تیم ملی نوجوانان موفق نشد به ترکیب اصلی برای مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کند.

سیفی یک سال بعد در انتخابی تیم ملی همه رقبا را شکست داد و در مسابقات قهرمانی آسیا برنز کسب کرد. در ادامه یک مدال نقره از مسابقات قهرمانی جهان و پس از آن در بازیهای آسیایی صاحب مدال طلا شد. از سال 2010 تاکنون نیز طلای قهرمانی جهان، طلای جام جهانی، طلای قهرمانی آسیا، طلای کشورهای اسلامی و بازهم طلای جهان را کسب کرده است.

 تحصیلات محسن محمد سیفی

ازدواج مهسا جاور و محسن محمدسیفی

محسن محمد سیفی :داستان ما بسیار طولانی است و باید از آن یک کتاب بنویسم ! من مهسا را از بازی های آسیایی 2010 گوانگجو می شناسم اما هیچ ارتباطی با هم نداشتیم قبل از بازی های آسیایی گوانگ جو مراسم بدرقه ورزشکاران زنجان بود که من او را آنجا دیدم و فقط در این حد می شناختم که او یک قایقران است بعد از آن هیچ اتفاقی رخ نداد تا اینکه اردو های آمادگی بازی های آسیایی اینچئون شروع شد

برخی از دوستان در تیم ملی قایقرانی مخصوصا محسن شادی، از او بسیار تعریف کردند و تاکید می کردند که اگر او را دوست داری حتما ازدواج کن و نگذار از دستت برود بعد از آنکه از بازی های آسیایی اینچئون آمدیم به خانواده گفتم و بعد از آن به خواستگاری رفتیم و خیلی زود هم جواب مثبت دادند اصلا من را اذیت نکردند و خیلی راحت همه چیز مهیا شد

محسن محمد سیفی و مهسا جاور

عکس محسن محمد سیفی


تحصیلات

محسن محمد سیفی :من تحصیلاتم را در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد تمام کرده ام و در حال تحصیل در مقطع ارشد هستم، من دوست ندارم بی سواد باشم و فردا اگر کسی در خصوص ورزش و تغذیه از من سوال کرد دوست دارم بتوانم پاسخگو باشم.

مهسا جاور :دانشگاه من یک مشغله بزرگ برای من است من دانشجوی تربیت بدنی در دانشگاه سراسری هستم برای مرخصی گرفتن دچار مشکل هستم. من باید به استاد اصرار کنم که حذفم نکند تا در جلسه امتحان حضور پیدا کنم. استاد های عملی من همگی از من امتحان می گیرند. اگر از همکلاسی هایم از 20 نمره امتحان بگیرند نمره من از 16 نمره محسوب می شود چون اساتیدم معتقدند که به دلیل غیبت های زیاد در کلاس ها حق من نیست که با دانشجوهای دیگر یکسان شوم نوع دانشگاه من نقطه مقابل همسرم هستم.

 افتخارات مهسا جاور

افتخارات محسن محمد سیفی

  • مدال طلا بازی های آسیایی :گوانگ ژو 2010 در وزن 60 کیلوگرم
  • مدال طلا بازی های آسیایی :اینچئون 2014 در وزن 65 کیلوگرم
  • مدال نقره قرهمانی جهان در تورنتو 2009 وزن 60 کیلوگرم
  • مدال طلا جام جهانی سانشو در چین 2010 در وزن 60 کیلوگرم

عکسهای مهسا جاور و همسرش محسن محمد سیفی

محسن محمد سیفی و مهسا جاور

عکس جدید مهسا جاور

محسن محمد سیفی و مهسا جاور

 مهسا جاور

 مهسا جاور

عکسهای اینستاگرام مهسا جاور

تصاویر مهسا جاور

 بیوگرافی مهسا جاور ورزشکار

 مهسا جاور قهرمان قایقرانی

جشن تولد مهسا جاور

 مهسا جاور و همسرش

عکسهای مهسا جاور و همسرش

 
محسن محمدسیفی و همسرش

 مهسا جاور و همسرش محسن محمد سیفی 

ورزشکار

 عکسهای مهسا جاور قهرمان قایقرانی

بیوگرافی و عکس محسن محمد سیفی و همسرش مهسا جاور

4.470
این مطلب مفید بود ؟619
منبع : بخش ورزشی نمناک / ک
1 نظر به ثبت رسیده است
Hosein1401-06-16
آقا محسن هم انسان فوق‌العاده ای هست و هم ورزشکار فوق العاده ای، امیدوارم هر جا هستن، سالم باشن و حالشون خوب و به افتخار آفرینی برای کشورمون ادامه بده????
01
وبگردی