محسن چاوشی

محسن چاوشی عزادار شد + عکس

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1396کد مطلب : 65861زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر تلخ درگذشت پدرش به روز کرد.

محسن چاوشی عزادار شد

محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان به سوگ پدر نشست . این هنرمند جوان شب گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از درگذشت پدرش داد و از مردم خواست برای پدرش نماز بخوانند.

درگذشت پدر محسن چاوشی خواننده کشورمان

محسن چاوشی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید....

پدر محسن چاوشی

محسن چاوشی به سوگ پدر نشست

محسن چاوشی ترانه امیر بی گزند را به پدرش تقدیم کرده بود و در یادداشتی در این خصوص نوشت :«پدرم با همه شرایطی که جنگ به ما تحمیل کرده بود و واقعا شرایط بغرنج و سختی بود هیچوقت نگذاشت دستمان جلوی کسی دراز شود و مردانه اوضاع خانواده را مدیریت کرد. پدرم یک مدتی مسئول شهرک بود. بنیادی بود به اسم بنیاد مهاجرین جنگ تحمیلی که پدر مسئول آنجا شد. پدرم آدم باسوادی بود و هست. وقتی پدرم بازنشسته شد با پیکانش کار می کرد. یکی از ترانه هایی که خوانده ام و حرف از یک پیکان دلتنگ می زند، همان پیکانی است که پدرم با آن روزگارمان را در زمان جنگ و بعد از جنگ مدیریت می کرد و نان حلال می آورد خانه.»

پدر محسن چاوشی

محسن چاوشی به سوگ پدر نشست

محسن چاوشی متولد خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد.که با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند.

محسن چاوشی

محسن چاوشی امیر بی گزند را به پدرش تقدیم کرد

محسن چاوشی فعالیت حرفه ای خود را درزمینهٔ موسیقی در سال 1382 با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال 1387 آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد.
وی خواننده و آهنگساز ترانه های فیلم سینمایی سنتوری ساختهٔ داریوش مهرجویی بود. چاوشی همچنین یک قطعه برای تیتراژ پایانی فیلم سینمایی لامپ 100 به کارگردانی سعید آقاخانی خواند.
محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده فیلم سنتوری

محسن چاوشی خواننده ترانه های سریال شبکه خانگی شهرزاد ساختهٔ حسن فتحی می باشد.
محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال شهرزاد

پدر محسن چاوشی درگذشت + عکس

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : محسن چاوشی
وبگردی