محسن یگانه در آمریکا

کولاک محسن یگانه در آمریکا + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 آذر 1393کد مطلب : 10318زمان مطالعه : 3 دقیقه
محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که در آمریکا با حضور بی نظیر هواداران در سالن بزرگ هالیوود برنامه ای به یاد ماندنی اجرا کرد مسئولان این برنامه را بهت زده کرده بود.

هر روز در نقاط مختلف جهان کنسرت های متنوعی برگزار می شود.محسن یگانه خواننده محبوب و پاپ کشورمان که مدتی است درگیر کنسرت تور آمریکا است او که بطور مداوم روی استیج میرود از حضور هواداران زیادش در سالن بزرگ هالیوود شگفت زده شد ظرفیت این سالن که هر سال مراسم گرمی در آن برگزار می شود بیش از 6 هزار است که پیش از این فقط برای کنسرت EMINEM سالن به صورت کامل پر شده بود. مدیران سالن به دلیل استقبال زیاد مردم از این کنسرت مجبور شدند درِ دو طبقه بالایی سالن را نیز به روی ایرانیان مقیم امریکا باز کنند تا به تماشای این کنسرت بنشینند.
 

کنسرت محسن یگانه در آمریکا


چند ماه پیش بود که محسن یگانه که یکی از خواننده های محبوب موسیقی مجاز داخلی به حساب می آید، بعد از این که سال 86 اولین کنسرت رسمی خود را به عنوان یکی از اولین کنسرت های مجاز ایرانی خارج کشور در هلند آغاز کرد، یک بار دیگر تور کنسرت های اروپا و امریکای خود را شروع کرد. او در اولین گام به شهر هامبورگ رفت تا برای ایرانیان مقیم آلمان منتخبی از آهنگ های خود را اجرا کند، اما از قضا همان شب یکی از خواننده های مشهور لس آنجلسی (د.ا) نیز درست در سالنی که روبه روی سالن اجرای یگانه قرار داشت کنسرت خود را برگزار کرد. شاید اگر چند سال پیش چنین شرایطی پیش می آمد خیلی ها به صورت قطعی شکست کنسرت خواننده داخلی را پیش بینی می کردند، اما این بار اتفاق دیگری افتاد و تقریباً تمام بلیت های کنسرت یگانه به فروش رسید تا موسیقی داخلی ایران نه تنها در مقابل موسیقی لس آنجلسی شکست نخورده باشد بلکه توانسته باشد قدرت خود را به رخ رقیبش بکشد.
محسن یگانه در ادامه تور اروپا-امریکای خود هفته پیش در سالنNokia Theatreامریکا در شرایطی روی استیج رفت که مسئولان این سالن بزرگ هالیوود از استقبال مردم شگفت زده بودند. ظرفیت این سالن که هر سال مراسم گرمی در آن برگزار می شود بیش از 6 هزار است که پیش از این فقط برای کنسرت EMINEM سالن به صورت کامل پر شده بود و برای بقیه کنسرت ها دو طبقه بالای سالن که 1000 صندلی در آن قرار دارد بسته بود اما کنسرت محسن یگانه یک بار دیگر سالن Nokia Theatreرا به طور کامل پر کرد و مدیران سالن به دلیل استقبال زیاد مردم از این کنسرت مجبور شدند درِ دو طبقه بالایی سالن را نیز به روی ایرانیان مقیم امریکا باز کنند تا به تماشای این کنسرت بنشینند.

عکس های کنسرت یگانه در آمریکا

اجرای زنده محسن یگانه در آمریکا

کنسرت بزرگ محسن یگانه در سالن بزرگ هالیوود


یگانه در این کنسرت که حدود 3 ساعت به طول انجامید منتخبی از آهنگ های سه آلبوم خود را اجرا کرد؛ آهنگ هایی مثل نباشی، سکوت، آی خدا دلگیرم ازت، سکوت، رگ خواب، من، خیابونا، خیلی دلم ازت پره، هوایی شدی، دوست دارم، بار و بندیل، گناهی ندارم، باور کنم، آدما، حباب، نمی زارم خسته شی، نرو، بمون و عذاب ترانه هایی بود که یگانه برای مخاطبان خارج نشین خود اجرا کرد و شبی فراموش نشدنی برای خود و حضار در سالن خلق کرد.

محسن یگانه در آمریکا


در پایان این کنسرت مدیر سالنNokia Theatreدر ملاقات کوتاهی که با یگانه داشت از او برای اجرا در این سالن تشکر و از استقبال مردم اظهار شگفتی کرد. همچنین به نشانه تشکر از یگانه عکس و نام او روی تندیس مخصوص سالن حک و طی مراسمی که روز بعد در سالن برگزار شد در کنار تصویر بزرگانی که در این سالن به اجرای برنامه پرداخته بودند، نصب شد.
جالب است بدانید که پیش از این خوانندگان لس آنجلسی مطرحی نیز در این سالن به اجرای برنامه پرداخته بودند که هیچ کدام از آن ها موفق به ثبت چنین رکوردی از نظر میزان مخاطب نشده بودند و این در شرایطی است که سایت رسمیNokia Theatreدر گزارش کنسرت یگانه نوشت:«اوNokia Theatreرا به یکی از فشرده ترین حالت های ممکن درآورد.»
با این تفاسیر می توان گفت محسن یگانه با اجراهای موفق خود در کشور امریکا که ابتدا قرار بود در پنج شهر برگزار شود اما به دلیل استقبال گسترده مردم به 10 اجرا افزایش یافته، توانست به نمایندگی از موسیقی مجاز داخلی تیر خلاص را بر پیکر بی جان موسیقی لس آنجلسی بزند و نشان دهد موسیقی داخلی با تمام مشکلات و محدودیت ها توانسته گوی سبقت را از رقیب خود بربیاید.
باید منتظر ماند و دید آیا چنین اتفاقات مثبتی می تواند راه را برای هنرمندان موسیقی پاپ داخلی هموار تر کند یا خیر.

کولاک محسن یگانه در آمریکا + تصاویر

4.6192
این مطلب مفید بود ؟17715
برگرفته از جام جم - / ل
برچسب :
وبگردی