محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی به سوگ پدر نشست + عکس

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397کد مطلب : 68872زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدحسین لطیفی کارگردان سریال سر دلبران ، دودکش و تنهایی لیلا در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست .

پدر محمدحسین لطیفی کارگردان تلویزیون درگذشت

محمدحسین لطیفی کارگردان سرشناس تلویزیون که این شبها با سریال سر دلبران مهمان خانه های مردم است در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست . محمدحسین لطیفی با انتشار عکسی خبر درگذشت پدرش را به صورت رسمی اعلام کرد.

درگذشت پدر محمدحسین لطیفی کارگردان دودکش

محمدحسین لطیفی

پدر محمدحسین لطیفی درگذشت

محمدحسین لطیفی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:تاج سرم ، بزرگم ، سالارم عزیز دلم و همه هویتم رفت ....بابا رفت .... معبود من به تو سپردیمش مهمان نوازترین عالم....

محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی کارگردان سر دلبران

محمدحسین لطیفی یکی از کارگردان های خوشنام تلویزیون است که از سالهای دور در این عرصه فعالیت داشته و کارگردانی سریال هایی چون سر دلبران ، پادر ، تنهایی لیلا ، دودکش ، نردبام آسمان ، صاحبدلان ، سه در چهار ، وفا ، سفر سبز ، همسایه ها و کت جادویی را برعهده داشته است که همگی از سریال های پربیننده تلویزیون محسوب میشوند.

محمدحسین لطیفی

تسلیت کارن همایونفر برای درگذشت پدر محمدحسین لطیفی

کارن همایونفر آهنگساز کشورمان که در کارهای زیادی با محمدحسین لطیفی همکاری داشته است با انتشار پستی درگذشت پدر محمدحسین لطیفی را تسلیت گفت و نوشت :تسلیت به حسین لطیفی دوست قدیمی ام که در غم از دست دادن پدر بزرگوارش شریکم. سالها پیش ،از سریال همسایه ها و سفر سبز، صاحب دلان ،و .....و فیلم توفیق اجباری تا نردبام آسمان و تنهایی لیلا و این روزها سر دلبران را با هم کار کردیم تا به امروز.سالهایی که به سختی گذشت. خداوند سختی هایش را آسان کند.

محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی در کنار پدرش

اگر سری به پیج اینستاگرام محمدحسین لطیفی بزنید بارها و بارها عکسی از پدر و مادر این کارگردان خوش اخلاق را مشاهده میکنید و به وضوح میتوانید توصیه های او به قدردانی از پدر و مادر را ببینید. در ادامه تصاویری از پدر و مادر محمدحسین لطیفی را مشاهده میکنید.

محمدحسین لطیفی

تصویری از پدر و مادر محمدحسین لطیفی

 محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی در کنار پدرش

محمدحسین لطیفی

عکس محمدحسین لطیفی و پدرش

محمدحسین لطیفی کارگردان سر دلبران عزادار شد

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی