محمدرضا احمدی

شوخی جالب با گزارشگر بازی پرسپولیس و سایپا

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1397کد مطلب : 66321زمان مطالعه : 2 دقیقه
3 بازی آخر که محمدرضا احمدی برای پرسپولیس گزارش کرده با باخت این تیم همراه بوده است.

شوخی با محمدرضا احمدی گزارشگر بازی پرسپولیس

سه بازی آخری که محمدرضا احمدی برای سرخ ها گزارش کرده همراه با شکست بوده است.

محمدرضا احمدی مجری و گزارشگر ورزشی، اولین بازی پرسپولیس در سال 97 را گزارش کرد که از قضا همراه با شکست سرخ پوشان بود. دو بازی قبلی که او برای پرسپولیس گزارش کرده هم سرخ ها شکست خورده اند. کاربران فضای مجازی شوخی هایی با این مجری پرانرژی صدا و سیما انجام داده اند و او را بدیُمن نامیده اند! 
3 بازی آخر که احمدی برای پرسپولیس گزارش کرده:
* پرسپولیس 1 - 2 سایپا (9 فروردین 97)
* استقلال 1 - 0 پرسپولیس (10 اسفند 96)
* السد 3 - 1 پرسپولیس (1 اسفند 96) 
البته احمدی گزارشگر دربی 82 هم بود که با نتیجه ی 4 بر 2 به سود سرخ پوشان به پایان رسید و خاطرات خوبی برای هواداران پرسپولیس رقم خورد.
محمد رضا احمدی مجری ورزشی
 

بیوگرافی کوتاه از محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال

محمدرضا احمدی متولد سال 1361 در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی حسابداری است و اکنون در رشتهٔ مدیریت ورزشی تحصیل می کند. احمدی در سال 78 برای گزارشگری در تلویزیون تست داد که رد شد؛ پس از آن در سال 82 وارد رادیو شد و به گزارشگری پرداخت.

وی با گزارش های متعدد در جام جهانی فوتبال 2010 جایگاه خود را به عنوان گزارشگر فوتبال تثبیت کرد. احمدی با گزارش بازیهای مهم جام جهانی 2014 از جمله بازی برزیل - آلمان که بازی تاریخی بود بیشترین گزارش را در شبکه 3 در این تورنمنت انجام داد. او پس از آن مجری برنامه های آقای گزارشگر و به اضافه فوتبال بود. وی از سال 93 مجری مراسم های سازمان لیگ فوتبال ایران (قرعه کشی لیگ برتر و مراسم انتخاب بهترین ها) بوده است.

در تابستان 95 همراه با رضا جاودانی و با تهیه کنندگی حسین ذکائی اجرای برنامه جام پانزدهم، ویژه برنامه جام ملت های اروپا را برعهده داشت. محمدرضا احمدی به عنوان مجری و گزارشگر شبکه 3 سیما در مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی و المپیک 2016 ریوی برزیل حضور داشت و گزارش هایی از محل بازی ها تهیه و ارسال کرد. احمدی سابقه همکاری با روزنامه ها و بازی در تیم برق تهران نیز دارد.

شوخی با محمدرضا احمدی گزارشگر پرسپولیس و سایپا

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برگرفته از خبرورزشی، ویکی پدیا - /م
وبگردی