محمدرضا علیمردانی و علی ضیا

رازی که محمدرضا علیمردانی در فرمول یک فاش کرد!

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74302زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا علیمردانی صداپیشه و بازیگر کشورمان روز گذشته مهمان علی ضیا در برنامه فرمول یک شد و درباره یک راز مهم فیلم سینمایی تختی صحبت کرد.

گفتگوی متفاوت محمدرضا علیمردانی در فرمول یک

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته 4 اردیبهشت ماه 1398 ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه و بازیگر کشورمان بود.

محمدرضا علیمردانی در برنامه فرمول یک برای اولین بار درباره صداپیشگی شخصیت تختی در فیلم سینمایی غلامرضا تختی صحبت کرد.

رازی که برای اولین بار محمدرضا علیمردانی در فرمول یک فاش کرد

محمدرضا علیمردانی در ابتدای صحبت هایش به آغاز دوبله اشاره کرد و گفت :موج جدیدی از دوبله را ما با کار کردن برای ویدئو رسانه ها به راه انداختیم و ما را دوبلورهای زیرزمینی خواندند و وقتی برای مجوز اقدام کردیم خیلی راحت توانستیم قانونی شویم و استفاده از لهجه ها را هم به کارهایمان اضافه کردیم و در ادامه درباره موفقیت ایران در دوبله صحبت کرد.

محمدرضا علیمردانی و علی ضیا

محمدرضا علیمردانی مهمان علی ضیا در فرمول یک

علی ضیا در ادامه صحبهایش به موردی اشاره کرد که برای اولین بار مطرح شد و آن صداپیشگی محمدرضا علیمردانی برای تختی در فیلم سینمایی تختی بود و محمدرضا علیمردانی در این خصوص گفت :باعث افتخار من بود و من به تهیه کننده این فیلم هم گفتم من هیچوقت دوست ندارم بگویم که صدای تختی برای خودش نبود و در هیچ فرش قرمزی هم شرکت ندارم چون تختی یک اسطوره بود و دوست نداشتم مردم بدانند صدایش برای شخص دیگری بود.

محمدرضا علیمردانی درباره فروش فیلم تختی در سینماها گفت :مافیای سینما علت عدم موفقیت فیلم تختی در فروش بود وگرنه مگه میشه آقا تختی نفروشد ، این فیلم فاخر بود و ما در چند دهه بعد به این فیلم خواهیم بالید و این فیلم ماندگار است.

محمدرضا علیمردانی

محمدرضا علیمردانی مهمان فرمول یک شد

بازیگر سریال پایتخت درخصوص فاش شدن راز صداپیشگی اش در فیلم تختی گفت :الان چون اواخر اکران فیلم است من اجازه دادم که این موضوع مطرح شود وگرنه اصلا نمیخواستم مردم بدانند که من صداپیشه این شخصیت بزرگ بود. من بجای دو دوره از زندگی تختی صحبت کردم و به این موضوع افتخار میکنم.

ماجرای قهر محمدرضا علیمردانی با محسن تنابنده شایعه بود

علی ضیا در بخشی از صحبت هایش به قهر محمدرضا علیمردانی با محسن تنابنده اشاره کرد که با واکنش صریح آقای بازیگر مواجه شد و گفت :من و محسن دوستان قدیمی هستیم و هرگز این اتفاق بینمان نخواهد افتاد ، میخواهید همین الان شماره محسن را بگیرید ، محسن توی قلب من است و وقفه بین پایتخت 4 و 5 دلیل بازی نکردن من بود و اصلا ماجرایی در میان نبود و بهرام افشاری عزیز خیلی در پایتخت خوش درخشید و ماشاالله بهش.

محمدرضا علیمردانی

خوانندگی محمدرضا علیمردانی در فرمول یک

محمدرضا علیمردانی در ادامه صحبت هایش به خوانندگی و انتشار آلبومش اشاره کرد و با صداپیشگی چند شخصیت فضای متفاوتی را به برنامه بخشید.

محمدرضا علیمردانی در فرمول یک راز صداپیشگی تختی را فاش کرد!

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : صفحه برنامه فرمول یک / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی