محمد انصاری

پشت پرده دعوت نشدن مدافع پرسپولیس به تیم ملی

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1397کد مطلب : 71380زمان مطالعه : 2 دقیقه
عدم دعوت محمد انصاری مدافع پرسپولیس به تیم ملی یکی از انتقادات کارشناسان به ویژه پرسپولیسی ها به لیست جدید کارلوس کی روش می باشد.

چرا محمد انصاری به تیم ملی دعوت نشد؟

خبرورزشی:یکی از انتقادات کارشناسان به ویژه پرسپولیسی ها در خصوص لیست جدید کارلوس کی روش به محمد انصاری مدافع پرسپولیس برمی گردد خاصه آنکه مرد پرتغالی توضیحاتی پیرامون دعوت از آرمین سهرابیان مدافع استقلال دربرنامه 90 ارائه داد.

کارلوس کی روش در گفتگو با عادل فردوسی پور از علاقه خود به مدافعان چپ پایی سخن راند که توانایی بازی در دو پست دفاع وسط و دفاع چپ را دارند.

یکی ازاین مدافعان یا شاید شاخص ترین محمد انصاری باشد. مدافعی خوش تکنیک که در دو پست دفاع وسط و دفاع چپ برای پرسپولیس بازی کرده است.

شاید ندانید، اما کارلوس کی روش تا قبل از بازی با سوریه (شهریور سال گذشته) اعتقاد خاصی به سبک بازی و اخلاق محمد انصاری داشت.

کی روش درگفت وگوی خصوصی با دستیارانش همواره از استیل بازی محمد انصاری تعریف می کرد و او را پسری بی حاشیه می خواند که اگر چند بازی تدارکاتی همراه تیم ملی انجام می داد، می تواند حتی در جام جهانی روسیه در ترکیب تیم ایران بازی کند.

محمد انصاری در تیم ملی

عدم دعوت از محمد انصاری مدافع پرسپولیس به تیم ملی فوتبال

اما در دیدار با سوریه چه اتفاقی افتاد که به یک باره محمد انصاری ازچشم کارلوس کی روش افتاد؟

همه چیز به روز سه شنبه 14 شهریور 1396 برمی گردد. آخرین بازی ایران در دور دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه که از قضا محمد انصاری به عنوان زوج مرتضی پورعلی گنجی در ترکیب اصلی تیم ملی کشورمان قرار گرفت.

دیدار پرهیجانی که ابتدا سوری ها در ورزشگاه آزادی تهران از ما پیش افتادند و سپس بازیکنان کشورمان توانستند دو گل توسط سردار آزمون به ثمر برسانند تا این مسابقه در نهایت با تساوی 2-2 به پایان برسد.

آن روز سرمربی تیم ملی ایران به محمد انصاری مأموریت داده بود که چهارچشمی مراقب عمرالسوما مهاجم خطرناک سوری باشد، اما مدافع خوش اخلاق پرسپولیس در این راه ناکام نشان داد. استرس محمد انصاری دردیدار با سوریه به قدری مشهود بود و این مدافع آن قدر مرتکب اشتباه شد که بالاخره صبرکارلوس کی روش لبریز شد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان در دقیقه 57 بازی با سوریه، محمد انصاری را از زمین بیرون کشید و عزت ا... پورقاز را جانشین او کرد تا دفاع تیمش بیش از این از ناحیه این بازیکن ضربه نخورد.

از آن پس دیگر کی روش به محمد انصاری به چشم یک مدافع چپ پای ایده آل برای بازی در پست های دفاع میانی و دفاع چپ نگاه نکرد. او که می خواست از محمد انصاری چپ پا یک زوج خوب برای مرتضی پورعلی گنجی در جام جهانی روسیه بسازد، ولی بعد از بازی با سوریه حساب جدیدی روی روزبه چشمی و سیدمجید حسینی باز کرد که هر دو راست پا هستند. حالا به نظر می رسد دوباره کی روش به یاد تعلق خاطر قدیمی خود افتاده و می خواهد از آرمین سهرابیان یک مدافع ایده آل برای آینده تیم ملی ایران بسازد.

انتهای پیام/م

پشت پرده دعوت نشدن محمد انصاری به تیم ملی فوتبال

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
وبگردی